Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wisła kraków. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wisła kraków. Pokaż wszystkie posty

6 sie 2014

FC Środa Śląska

Fani WKS'u ze Środy Śląskiej przygotowali edycję vlepek która składa się z 5 wzorów + Jacek GRATIS
cena 5 zł


14 cze 2014

Wschodnia Strona Miasta- Unia !

Zapraszamy do zakupu vlepek Wschodniej Strony Miasta!

W pakiecie za 5 zł 20 vlepek (6 wzorów)!

Jeśli chcecie dokonać zamówienia zapraszam na profil FB Elity Tarnowa

LINK: https://www.facebook.com/Elita.Tarnowa?fref=tl_fr_box

6 gru 2013

SZTUM-Lechia Gdańsk

Tak będzie wyglądać seria Sekcji Sztum kibiców Lechii Gdańsk.

Seria składa się z 9 wzorów z czego jedna jest zagadką niespodzianką.

1 lis 2013

Vlepka która ma 27 lat!

Mając chwilę wolnego postanowiłem przedstawić wam najstarszą vlepkę w mojej kolekcji ( na zdjęciu są 2 szt.)jednocześnie najmniejszą jaką widziałem.

Vlepka została wydana oficjalnie przez klub w 1986 roku na 80-lecie powstania Wisły Kraków.

Jej wymiary są dość nietypowe pewnie dla nie ktorych kolekcjonerów gdyż teraz nie wydaje się tak małych vlepek.

Jej wymiary to 2 x 2,7 cm czyli zbliżone rozmiarem do kart SIM w waszych telefonach.

Vlepkę kupiłem na akcji 2 lata temu i jest to do dziś najstarsza vlepka w mojej kolekcji i chyba największy unikat.


Jeśli macie vlepki z lat 70'80'90' zapraszam na priv i róbcie zdjęcia. Wspólnie zarchiwizujmy wszystkie oficjalne vlepki Wisły.

Miłego dnia

28 paź 2013

Bolków

Bolków wydaje vlepki .
Nakład 4000 po 1000 z każdego z 4 wzorów.
Komplet kosztuje 5zl/za 40 szt. (po 10 z każdego wzoru)

Zamówienia można składać pod adresem mailowym: wks.fcbolkow@gmail.com
albo szybszy kontakt na fan'pageu FB: https://www.facebook.com/BolkowscyFanatycyWks?ref=hl


27 paź 2013

Unia Tarnów - czapki oraz koszulki

Czapki zimowe Unii Tarnów z haftowanym herbem , cena : 30 pln / sztuka , zainteresowanych zapraszamy pośrednictwem adres e-mail: pamiatki@elitatarnowa.pl .


koszulki - Elita Tarnowa o wzorze " w naszym fachu zero strachu " w kolorze białym , koszulki szyte o gramaturze 220 gr , o efektownym zadruku z przodu koszulki , wykonanym farbą puchnącą ,dostępne w rozmiarach : S , M ,L , XL , XXL , XXXL , cena : 45 pln / sztuka ,zainteresowanych zapraszamy na adres e-mail: pamiatki@elitatarnowa.pl .


koszulki Polski - Unii Tarnów - tarnowscy patrioci już dostępne . koszulki w kolorze czarnym z efektownym zadrukiem z przodu koszulki oraz z tyłu na karku, koszulki szyte o gramaturze 220 gr w rozmiarach : S , M , L , XL ,XXL , XXXL . cena : 45 pln / sztuka.
zainteresowanych zapraszamy na adres e-mail: pamiatki@elitatarnowa.pl .

24 cze 2013

17 rozklejka oraz WAKACJE 2013!

Już niebawem po ogromnysm sukcesie okrągłych które sprzedały sie w kilkadziesiąt tysięcy w kilka dni ukarze się 17 edycja na rozklejkę (2 raz okrągłe).
dodatkowo będzie też seria wakacyjna

17:


Seria wakacyjna, także długo wyczekiwana pozycja Wiślacka:

9 cze 2013

Wisła LISZKI- 1 oficjalna seria

I OFICJALNA SERIA

Cena jednego pakietu: 5zł
W skład pakietu wchodzi:
- cztery wzory vlepek 8x8 z jednego wzoru 5 sztuk
- jeden wzór vlepki 7x25 także 5 sztuk
Pakiet razem wynosi 25 vlepek po 5 z każdego wzoru


7 cze 2013

Wola Filipowska vol.1!

Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.

Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm

Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.

Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory

3 cze 2013

16 ROZKLEJKA -pierwsza okrągła!!

Długo wyczekiwana przez kolekcjonerów okrągła edycja vlepek na rozklejanie.

Jednym słowem MIAZGA KOLEKCJONERSKA!

Kilka wzorów typowo Wiślackich na okrąglych vlepkach robi ogromne wrażenie.

7 wzorów ( w tym 1 niespodzianka) po 10 sztuk za 10PLN.

w sprzedaży pojawi się dopiero, kiedy sprzeda się cała ostatnia seria.

24 maj 2013

Przed meczem z Ruchem

Kilka nowości gadżetowych czeka na Wiślakow przed dzisiejszym meczem z Chorzowskim Ruchem
Szalik, bluza, vlepki. itd.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.

Bluza Armia Wisly nowa 100zł dostępna w Strefie Kibola



Szal dostępny w sklepie R22



Vlepki:

20 maj 2013

Wisła i Lechia

Jako ciekawostkę pokazuję vlepkę która została wydana za inicjatywą kilku kibiców z Lechii Gdańsk

Vlepka ma wymiary 8x8 i produkcją zajął się sector X.

Vlepka nie będzie dostępna do sprzedaży, pokazuję ją tylko i wyłacznie jako kolekcjonerską ciekawostkę.


12 maj 2013

Akcja koszulkowa.

Już niebawem mecz bardzo ważny pod względem kibicowskim na R22.

Ruch napewno zawita do nas w niezłym składzie, a my już sami siebie na wzajem mobilizujmy na to widowisko.

Ale najważniejsza informacja to promocja koszulek w Strefie Kiboli.

Każdy na meczu ma być na czerwono!! to nasz obowiązek!



dostępne od poniedziałku 20.05 w Strefie Kiboli.

rozmiary od M do XXL, cena 10zł do wyczerpania zapasów!

przy takiej promocji i wyborze, niech się wstydzą Ci, którzy nie przyjdą na czerwono!

Dodatkowo ogłoszony został konkurs dla FC i Osiedli Wiślackich:

"Dlatego tez, mając na uwadze bardzo dobrą organizacje osiedli na spotkaniach Euroligi, podobna akcje planujemy na mecz z Ruchem, powiększoną o FC!

NAGRODA GŁÓWNA:
Oprawa danego osiedla/FC na jednym z meczów przy R22 w przyszłej rundzie przygotowana przez nas!

2. i 3. miejsce puchy za 600 i 400 zł!

Oceniane będą:
- ilość osób z danego FC/osiedla na sektorze C;
- ich aktywność w dopingu podczas meczu;
- czerwony ubiór:
- wszelka forma mobilizacji przed meczem (oceniana jest: innowacyjność, zasięg odbiorców, trudność wykonania;
- wewnętrzna zbiórka na oprawy;

Zachęcamy do wykazania własnej inicjatywy w szukaniu nowych pomysłów na rozreklamowanie meczu.

Osiedla/FC mogą działać samodzielnie lub łącząc się z innymi np. sąsiednimi (w rozsądnej ilości gdyż będziemy oceniać wykorzystany potencjał)

Wszystkie niezbędne informacje będziemy podawać na bieżąco.


DODATKOWO:
Wszyscy idziemy na mecz ubrani na czerwono, dlatego w Strefie Kiboli dostępne beda koszulki w cenie 10 zł!!! Foto niebawem.



INFO DLA OSOB BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI DARMOWYCH BILETOW NA SEKTOR C
- jezeli przy odbiorze biletu nie bedziesz miał czerwonej koszulki na sobie, lub sobie jej nie kupisz NIE DOSTANIESZ BILETU!!!"


info forum SKWK.pl

15 lis 2011

Gdów wydaje kalendarze.


Serdecznie zapraszamy do kupowania kolekcjonerskiego kalendarza Wisły Gdów.
Cena jednej sztuki to 15zł.
Zysk na cele kibicowskie w tamtym rejonie!
Jeśli nie masz jeszcze kalendarza na nowy rok to kup i pomóż chłopakom.
kontakt:gg 4270461

19 paź 2011

Wisła Rzeszotary -smyczki



Smyczki Wisła Rzeszotary

Zachęcam do kupienia smyczki i wsparcia Wiślackiej miejscowości.

GG: 34622069

Cena: 15 zł

4 mar 2011

Lechia Gdańsk wiosna 2011!


Nowa seria oficjalnych vlepek Lechia Gdańsk!

10 kwi 2010

Dział FC.





Do naszego archiwum vlepek Wisły Kraków dodany został dział naszych Fan-clubów.

Wisła Kraków ma najwięcej kibiców w Polsce i zagranica wśród polskich klubów, co za tym idzie bardzo dużą liczbę FC które wydaje masę vlepek.

Z racji ogromnej ilości vlepek Wisły Fc dział będzie z biegiem czasu uzupełniany i edytowany.

Wkrótce oprócz działu fc zostanie dodany "dzielnice i osiedla".
Każdego kto posiada skany, projekty, czy też zdjęcia vlepek fc czy też dzielnicówek i osiedlówek proszę o przesyłanie na adres e-mail:vlepkiwisla@o2.pl

Za każdy pomocny mail z góry bardzo dziękuję.

Jeśli masz jakieś sugestie, rady, zastrzeżenia odnośnie "VlepkiWisly" pisz na maila bądź dodaj komentarz na dole każdego posta.