Jak zwykle gdy mowa o vlepkach z Jaworzna muszę dodać słowo "Śwwietne"!!
Vlepki okrągłe naprawde robią wrażenie (Mają średnicę 13,5 cm) , i jak zwykle Wiślacy z Jaworzna staneli na wysokości zadania i wydali świetną edycję vlepek.
Oby tak dalej
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki wisła. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki wisła. Pokaż wszystkie posty
21 paź 2014
12 wrz 2014
Piekary WISŁA!
Jeszcze ciepłe, ledwo z drukarni wyszły prezentujemy wam nową edycję Piekar, Wiślackich Piekar!!
Jesli chcesz zamówić te vlepki oto link na fb gdzie można to zrobić:
https://www.facebook.com/WislaKrakowFcPiekary
Jesli chcesz zamówić te vlepki oto link na fb gdzie można to zrobić:
https://www.facebook.com/WislaKrakowFcPiekary
22 sie 2014
NOWY DWÓR GDAŃSKI!
Kolejna fajna seria Lechii, tym razem Nowy Dwór Gdański
Koszt 10 zł pakiet w pakiecie 35 vlepek po 5 z każdej.
Koszt 10 zł pakiet w pakiecie 35 vlepek po 5 z każdej.
Etykiety:
vlepki lechia,
vlepki Nowy Dwór Gdański,
vlepki wisła,
Vlpeki Lechii
17 sie 2014
6 sie 2014
FC Środa Śląska
Fani WKS'u ze Środy Śląskiej przygotowali edycję vlepek która składa się z 5 wzorów + Jacek GRATIS
cena 5 zł
cena 5 zł
31 lip 2014
Okrągłe Lechii Gdańsk!
Milo mi poinformować że Oficjalne vlepki Lechii Gdańsk są już dostępne.
Lechia przygotowała 12 wzorów vlepek- okrągłych o średnicy 9 cm.
"Dostępne w sklepie stacjonarnym, sklepie internetowym www.sklep.lwypolnocy.pl , oraz na allegro
Cena pakietu 7 zł, przy zakupie czterech kompletów 20 zł !"
Lechia przygotowała 12 wzorów vlepek- okrągłych o średnicy 9 cm.
"Dostępne w sklepie stacjonarnym, sklepie internetowym www.sklep.lwypolnocy.pl , oraz na allegro
Cena pakietu 7 zł, przy zakupie czterech kompletów 20 zł !"
25 lip 2014
Dwie nowości z FC Śląska
Po okresie przerwy z vlepkami wracam- i odraz 2 nowości z Woj. Dolnośląskiego .
2 vlepki o wymiarach 8x8 z Fc WKS'i Ząbkowice
Jest jeszcze jedna vlepka z Oleśnicy.
Akcja oddawania krwi, także 8x8 cm.Jest to ich już 5 edycja.
Fajna akcja no i kolejna kolekcjonerska vlepka
2 vlepki o wymiarach 8x8 z Fc WKS'i Ząbkowice
Jest jeszcze jedna vlepka z Oleśnicy.
Akcja oddawania krwi, także 8x8 cm.Jest to ich już 5 edycja.
Fajna akcja no i kolejna kolekcjonerska vlepka
Etykiety:
Oleśnica vlepki,
vlepka,
vlepki,
vlepki wisła,
wlepki,
Ząbkowice śląsk Worcław
14 cze 2014
Wschodnia Strona Miasta- Unia !
Zapraszamy do zakupu vlepek Wschodniej Strony Miasta!
W pakiecie za 5 zł 20 vlepek (6 wzorów)!
Jeśli chcecie dokonać zamówienia zapraszam na profil FB Elity Tarnowa
LINK: https://www.facebook.com/Elita.Tarnowa?fref=tl_fr_box
W pakiecie za 5 zł 20 vlepek (6 wzorów)!
Jeśli chcecie dokonać zamówienia zapraszam na profil FB Elity Tarnowa
LINK: https://www.facebook.com/Elita.Tarnowa?fref=tl_fr_box
17 maj 2014
Co nowego w Vlepkach?
Wiele osób pyta się mnie o to gdzie i jak i co można kupić ze "świata vlepek" obecnie.
Będąc w Strefie po własne vlepki do kolekcji postanowiłem że odpiszę wam wszystkim w formie zrobienia posta ze zdjęciami.
Oczywiście wszystkich zachęcam do pójścia do SK i kupienia pakietu albo nawet 10 ;)
Na początek zdjęcie vlepek z 26 edycji
75szt (15 wzorów po 5szt) - 10zł
dostepne rownież duże kółka w cenie 3 zł/szt
JKG I KZM
27 edycja :
42szt (7 wzorów po 6 szt) - 5zł
20 szt (4 wzory po 5 szt) - 5zł
35cm - 20szt - 5zł
Myślę że warto uzupełnić kolekcję albo dokleić na swojej ścianie kolejne vlepki.
Będąc w Strefie po własne vlepki do kolekcji postanowiłem że odpiszę wam wszystkim w formie zrobienia posta ze zdjęciami.
Oczywiście wszystkich zachęcam do pójścia do SK i kupienia pakietu albo nawet 10 ;)
Na początek zdjęcie vlepek z 26 edycji
75szt (15 wzorów po 5szt) - 10zł
dostepne rownież duże kółka w cenie 3 zł/szt
JKG I KZM
27 edycja :
42szt (7 wzorów po 6 szt) - 5zł
20 szt (4 wzory po 5 szt) - 5zł
35cm - 20szt - 5zł
Myślę że warto uzupełnić kolekcję albo dokleić na swojej ścianie kolejne vlepki.
Etykiety:
26 edycja vlepek Wisly,
27 edycja vlepki wisła,
vlepki wisła
31 sty 2014
Chrzanów
Chrzanów przed derbami
"Z okazji zbliżających się Derbów Krakowa światło dzienne ujrzy vlepka „Chrzanów Miasto Chuliganów”. Ma ona wymiary 5cm x 20cm i będzie dostępna w sprzedaży na Chrzanowie (jeżeli będzie prowadzona wolna sprzedaż pojawi się o tym stosowna informacja). Nakład vlepek to 500 sztuk. Ponadto rozpoczęto już plakatowanie miasta. Plakat ma wymiary A4 i celowo jest czarno-biały, żeby każdy mógł go wydrukować i zkserować we własnym zakresie, by zaangażować w to jak największą liczbę osób."
"Z okazji zbliżających się Derbów Krakowa światło dzienne ujrzy vlepka „Chrzanów Miasto Chuliganów”. Ma ona wymiary 5cm x 20cm i będzie dostępna w sprzedaży na Chrzanowie (jeżeli będzie prowadzona wolna sprzedaż pojawi się o tym stosowna informacja). Nakład vlepek to 500 sztuk. Ponadto rozpoczęto już plakatowanie miasta. Plakat ma wymiary A4 i celowo jest czarno-biały, żeby każdy mógł go wydrukować i zkserować we własnym zakresie, by zaangażować w to jak największą liczbę osób."
29 sty 2014
Historyczne vlepki
Długo zwlekałem z napisaniem kilku zdań o tych vlepkach, ale w końcu się zebrałem.
Chciałem wam dziś przedstawić dwie prawdziwe perełki w mojej kolekcji vlepek.
Jednocześnie są to prawdziwe unikaty które śmiało mogę uznać za vlepki historyczne.
Oczywiście historia tych naklejek (wtedy nie było terminu Vlpeki)była dla mnie nieznana i próbowałem się coś na ich temat dowiedzieć.
Przy tego typu rzeczach jest to niezwykle trudne gdyż mało kto archiwizuje informacje na temat naklejek.
Ja jednak tak robię od 10 lat a wszystkie informacje na temat każdej vlepki Wisły spisywana jest w albumach, może kiedyś ktoś będzie chciał sobie poczytać o takich naklejkach.
Jednak wrócę do tematu tych dwóch naklejek.
Pierwsza naklejka już kiedyś byla prezentowana u mnie na Fan Page FB.
Naklejka została wydana w 1986 roku na jubileusz 80-lecia Wisły Kraków.
Wymiary są nietypowe i wg mnie jest to najmniejsza naklejka/ vlepka jaka pojawiła się na Wiśle.
Jej wymiary to 2x2,8cm, na zdjęciu są 2 vlepki połaczone ze sobą bo jak się dowiedziałem sprzedawane były w formie taśmy, jednym słowem "poproszę pół metra naklejki".
Bywały one też rozdawane do biletów. Ja kupiłem ją na allegro trochę czasu temu i jestem z nich dumnny:)
Kolejną naklejką jest dość tajemniczy dla mnie egzemplarz. Nie wątpliwie jest to oryginał to widać po dotknięciu struktury naklejki oraz papieru na odwrocie w dodatku jej zżółkłe barwy świadczą że trudno podważyć jej autentyczność.
jej wymiary to 6,3 x 4,5 cm, co ciekawe jej rogi są lekko zaokrąglone i to fabrycznie.
Dostałem ją od kolekcjonera vlepek Śląska Wrocław ( www.facebook.com/Maslana1947), dostał ją od swojego taty który dostał ją na Wiśle w latach 80 w zamian za pomoc najprawdopodobniej przy pracach meczowych.
Trudno co kolwiek powiedzieć więcej o tej vlepce, przeglądałem też encyklopedię Wisły czyli www.historiawisly.pl i od nich dowiedziałem się że taki herb był używany w latach 1970-1990 i jest to herb okolicznościowy.
Można sobie sprawdzić pod linkiem : http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Herb
Jeśli posiada ktoś z was inne takie vlepki piszcie do nas vlepkiwisla@o2.pl, albo informacje, zdjęcia.
Trochę się rozpisałem, dziękuję za pomoc Anii, kolekcjonerowi Maślanie oraz witrynie www.historiawisly.pl
Pozdrawiam KOLEKCJONERÓW!
Chciałem wam dziś przedstawić dwie prawdziwe perełki w mojej kolekcji vlepek.
Jednocześnie są to prawdziwe unikaty które śmiało mogę uznać za vlepki historyczne.
Oczywiście historia tych naklejek (wtedy nie było terminu Vlpeki)była dla mnie nieznana i próbowałem się coś na ich temat dowiedzieć.
Przy tego typu rzeczach jest to niezwykle trudne gdyż mało kto archiwizuje informacje na temat naklejek.
Ja jednak tak robię od 10 lat a wszystkie informacje na temat każdej vlepki Wisły spisywana jest w albumach, może kiedyś ktoś będzie chciał sobie poczytać o takich naklejkach.
Jednak wrócę do tematu tych dwóch naklejek.
Pierwsza naklejka już kiedyś byla prezentowana u mnie na Fan Page FB.
Naklejka została wydana w 1986 roku na jubileusz 80-lecia Wisły Kraków.
Wymiary są nietypowe i wg mnie jest to najmniejsza naklejka/ vlepka jaka pojawiła się na Wiśle.
Jej wymiary to 2x2,8cm, na zdjęciu są 2 vlepki połaczone ze sobą bo jak się dowiedziałem sprzedawane były w formie taśmy, jednym słowem "poproszę pół metra naklejki".
Bywały one też rozdawane do biletów. Ja kupiłem ją na allegro trochę czasu temu i jestem z nich dumnny:)
Kolejną naklejką jest dość tajemniczy dla mnie egzemplarz. Nie wątpliwie jest to oryginał to widać po dotknięciu struktury naklejki oraz papieru na odwrocie w dodatku jej zżółkłe barwy świadczą że trudno podważyć jej autentyczność.
jej wymiary to 6,3 x 4,5 cm, co ciekawe jej rogi są lekko zaokrąglone i to fabrycznie.
Dostałem ją od kolekcjonera vlepek Śląska Wrocław ( www.facebook.com/Maslana1947), dostał ją od swojego taty który dostał ją na Wiśle w latach 80 w zamian za pomoc najprawdopodobniej przy pracach meczowych.
Trudno co kolwiek powiedzieć więcej o tej vlepce, przeglądałem też encyklopedię Wisły czyli www.historiawisly.pl i od nich dowiedziałem się że taki herb był używany w latach 1970-1990 i jest to herb okolicznościowy.
Można sobie sprawdzić pod linkiem : http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Herb
Jeśli posiada ktoś z was inne takie vlepki piszcie do nas vlepkiwisla@o2.pl, albo informacje, zdjęcia.
Trochę się rozpisałem, dziękuję za pomoc Anii, kolekcjonerowi Maślanie oraz witrynie www.historiawisly.pl
Pozdrawiam KOLEKCJONERÓW!
Etykiety:
Historia vlepek,
vlepki historyczne Wisły,
vlepki wisła
24 sty 2014
Charsznica
Ukazują się takie vlepki Wisły Charsznica.
Nic o tych vlepkach nie wiem więc nie podam więcej informacji, jedynie wiadomo że mają wymiary 8x8 cm.
Jeśli posiadasz jakies inne fotki tych vlepek albo informacje pisz na vlepkiwisla@o2.pl
Nic o tych vlepkach nie wiem więc nie podam więcej informacji, jedynie wiadomo że mają wymiary 8x8 cm.
Jeśli posiadasz jakies inne fotki tych vlepek albo informacje pisz na vlepkiwisla@o2.pl
11 sty 2014
W Strefie Kiboli
Dużo ludzi pyta się co można z vlepek aktualnie kupić w Strefie Kiboli.
Tak więc małe przypomnienie.
1. Vlepki 20cmx20cm nowe 3 wzory od wczoraj w SK
2. Rekin największa vepka jaka powstala na Wiśle, jest jeszcze trochę sztuk.
3. Bronowice
4. Prądnik Biały
5. Vlepki Boxerskie
Zdjęcia prywatnie oraz z forum SKWK.pl
Tak więc małe przypomnienie.
1. Vlepki 20cmx20cm nowe 3 wzory od wczoraj w SK
2. Rekin największa vepka jaka powstala na Wiśle, jest jeszcze trochę sztuk.
3. Bronowice
4. Prądnik Biały
5. Vlepki Boxerskie
Zdjęcia prywatnie oraz z forum SKWK.pl
10 sty 2014
Niezwykła robota grafika - z NBA do Futbolu
Może to nie jest związane z tym o czym zawsze piszę czyli vlepkami, ale prace tego grafika naprawdę mnie zainteresowały i postanowiłem pokazać wam co można zrobić z fajną wyobraźnią:)
Grafik z Serbii postanowił przerobić wszystkie loga drużyn z ligi NBA na loga, które swoim charakterem przypominają drużyny piłkarskie.
Chodzi o sam wygląd - naprawdę stworzył własne loga od podstaw.
Sami zobaczcie co z tego wyszło.
Atlanta Hawks
Brooklen Nets
Boston Celtics
Charlotte Bobcats
Chicago Bulls
Clevelan Cavaliers
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
Detroit Pistons
Golden State Warriors
Houston Rockets
Indiana Pacers
LA Clippers
LA Lakers
Memphis Grizles
Miami Heat
Milwuakee Bucks
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
NY Knicks
Oklahoma City Thunder
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
Pheonix Suns
Portland
Sacramento Kings
San Antoni Spurs
Toronto Raptors
Utah Jazz
Washington Wizzards
Wszystkie fotki pochodzą z jego witryny:
http://www.behance.net/gallery/NBA-To-Football-Redesigned/13314983
GOOD JOB MAN!!!!
Grafik z Serbii postanowił przerobić wszystkie loga drużyn z ligi NBA na loga, które swoim charakterem przypominają drużyny piłkarskie.
Chodzi o sam wygląd - naprawdę stworzył własne loga od podstaw.
Sami zobaczcie co z tego wyszło.
Atlanta Hawks
Brooklen Nets
Boston Celtics
Charlotte Bobcats
Chicago Bulls
Clevelan Cavaliers
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
Detroit Pistons
Golden State Warriors
Houston Rockets
Indiana Pacers
LA Clippers
LA Lakers
Memphis Grizles
Miami Heat
Milwuakee Bucks
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
NY Knicks
Oklahoma City Thunder
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
Pheonix Suns
Portland
Sacramento Kings
San Antoni Spurs
Toronto Raptors
Utah Jazz
Washington Wizzards
Wszystkie fotki pochodzą z jego witryny:
http://www.behance.net/gallery/NBA-To-Football-Redesigned/13314983
GOOD JOB MAN!!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)








.jpg)



















.jpg)


































