Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki wisła. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki wisła. Pokaż wszystkie posty

21 paź 2014

Jaworzno

Jak zwykle gdy mowa o vlepkach z Jaworzna muszę dodać słowo "Śwwietne"!!

Vlepki okrągłe naprawde robią wrażenie (Mają średnicę 13,5 cm) , i jak zwykle Wiślacy z Jaworzna staneli na wysokości zadania i wydali świetną edycję vlepek.
Oby tak dalej


12 wrz 2014

Piekary WISŁA!

Jeszcze ciepłe, ledwo z drukarni wyszły prezentujemy wam nową edycję Piekar, Wiślackich Piekar!!
Jesli chcesz zamówić te vlepki oto link na fb gdzie można to zrobić:

https://www.facebook.com/WislaKrakowFcPiekary


22 sie 2014

NOWY DWÓR GDAŃSKI!

Kolejna fajna seria Lechii, tym razem Nowy Dwór Gdański

Koszt 10 zł pakiet w pakiecie 35 vlepek po 5 z każdej.


17 sie 2014

Lechia Kolbudy

Bardzo dobra seria vlepek wychodzi.

Lechia Kolbudy.

6 sie 2014

FC Środa Śląska

Fani WKS'u ze Środy Śląskiej przygotowali edycję vlepek która składa się z 5 wzorów + Jacek GRATIS
cena 5 zł


31 lip 2014

Okrągłe Lechii Gdańsk!

Milo mi poinformować że Oficjalne vlepki Lechii Gdańsk są już dostępne.

Lechia przygotowała 12 wzorów vlepek- okrągłych o średnicy 9 cm.

"Dostępne w sklepie stacjonarnym, sklepie internetowym www.sklep.lwypolnocy.pl , oraz na allegro

Cena pakietu 7 zł, przy zakupie czterech kompletów 20 zł !"


25 lip 2014

Dwie nowości z FC Śląska

Po okresie przerwy z vlepkami wracam- i odraz 2 nowości z Woj. Dolnośląskiego .

2 vlepki o wymiarach 8x8 z Fc WKS'i Ząbkowice


Jest jeszcze jedna vlepka z Oleśnicy.

Akcja oddawania krwi, także 8x8 cm.Jest to ich już 5 edycja.

Fajna akcja no i kolejna kolekcjonerska vlepka



14 cze 2014

Wschodnia Strona Miasta- Unia !

Zapraszamy do zakupu vlepek Wschodniej Strony Miasta!

W pakiecie za 5 zł 20 vlepek (6 wzorów)!

Jeśli chcecie dokonać zamówienia zapraszam na profil FB Elity Tarnowa

LINK: https://www.facebook.com/Elita.Tarnowa?fref=tl_fr_box

17 maj 2014

Co nowego w Vlepkach?

Wiele osób pyta się mnie o to gdzie i jak i co można kupić ze "świata vlepek" obecnie.

Będąc w Strefie po własne vlepki do kolekcji postanowiłem że odpiszę wam wszystkim w formie zrobienia posta ze zdjęciami.

Oczywiście wszystkich zachęcam do pójścia do SK i kupienia pakietu albo nawet 10 ;)

Na początek zdjęcie vlepek z 26 edycji

75szt (15 wzorów po 5szt) - 10zł



dostepne rownież duże kółka w cenie 3 zł/szt


JKG I KZM


27 edycja :


42szt (7 wzorów po 6 szt) - 5zł

20 szt (4 wzory po 5 szt) - 5zł


35cm - 20szt - 5zł



Myślę że warto uzupełnić kolekcję albo dokleić na swojej ścianie kolejne vlepki.

31 sty 2014

Chrzanów

Chrzanów przed derbami

"Z okazji zbliżających się Derbów Krakowa światło dzienne ujrzy vlepka „Chrzanów Miasto Chuliganów”. Ma ona wymiary 5cm x 20cm i będzie dostępna w sprzedaży na Chrzanowie (jeżeli będzie prowadzona wolna sprzedaż pojawi się o tym stosowna informacja). Nakład vlepek to 500 sztuk. Ponadto rozpoczęto już plakatowanie miasta. Plakat ma wymiary A4 i celowo jest czarno-biały, żeby każdy mógł go wydrukować i zkserować we własnym zakresie, by zaangażować w to jak największą liczbę osób."

29 sty 2014

Historyczne vlepki

Długo zwlekałem z napisaniem kilku zdań o tych vlepkach, ale w końcu się zebrałem.

Chciałem wam dziś przedstawić dwie prawdziwe perełki w mojej kolekcji vlepek.

Jednocześnie są to prawdziwe unikaty które śmiało mogę uznać za vlepki historyczne.


Oczywiście historia tych naklejek (wtedy nie było terminu Vlpeki)była dla mnie nieznana i próbowałem się coś na ich temat dowiedzieć.
Przy tego typu rzeczach jest to niezwykle trudne gdyż mało kto archiwizuje informacje na temat naklejek.

Ja jednak tak robię od 10 lat a wszystkie informacje na temat każdej vlepki Wisły spisywana jest w albumach, może kiedyś ktoś będzie chciał sobie poczytać o takich naklejkach.

Jednak wrócę do tematu tych dwóch naklejek.

Pierwsza naklejka już kiedyś byla prezentowana u mnie na Fan Page FB.



Naklejka została wydana w 1986 roku na jubileusz 80-lecia Wisły Kraków.

Wymiary są nietypowe i wg mnie jest to najmniejsza naklejka/ vlepka jaka pojawiła się na Wiśle.

Jej wymiary to 2x2,8cm, na zdjęciu są 2 vlepki połaczone ze sobą bo jak się dowiedziałem sprzedawane były w formie taśmy, jednym słowem "poproszę pół metra naklejki".

Bywały one też rozdawane do biletów. Ja kupiłem ją na allegro trochę czasu temu i jestem z nich dumnny:)

Kolejną naklejką jest dość tajemniczy dla mnie egzemplarz. Nie wątpliwie jest to oryginał to widać po dotknięciu struktury naklejki oraz papieru na odwrocie w dodatku jej zżółkłe barwy świadczą że trudno podważyć jej autentyczność.

jej wymiary to 6,3 x 4,5 cm, co ciekawe jej rogi są lekko zaokrąglone i to fabrycznie.


Dostałem ją od kolekcjonera vlepek Śląska Wrocław ( www.facebook.com/Maslana1947), dostał ją od swojego taty który dostał ją na Wiśle w latach 80 w zamian za pomoc najprawdopodobniej przy pracach meczowych.

Trudno co kolwiek powiedzieć więcej o tej vlepce, przeglądałem też encyklopedię Wisły czyli www.historiawisly.pl i od nich dowiedziałem się że taki herb był
używany w latach 1970-1990 i jest to herb okolicznościowy.

Można sobie sprawdzić pod linkiem : http://historiawisly.pl/wiki/index.php?title=Herb

Jeśli posiada ktoś z was inne takie vlepki piszcie do nas vlepkiwisla@o2.pl, albo informacje, zdjęcia.

Trochę się rozpisałem, dziękuję za pomoc Anii, kolekcjonerowi Maślanie oraz witrynie www.historiawisly.pl


Pozdrawiam KOLEKCJONERÓW!



24 sty 2014

Charsznica

Ukazują się takie vlepki Wisły Charsznica.

Nic o tych vlepkach nie wiem więc nie podam więcej informacji, jedynie wiadomo że mają wymiary 8x8 cm.

Jeśli posiadasz jakies inne fotki tych vlepek albo informacje pisz na vlepkiwisla@o2.pl

11 sty 2014

W Strefie Kiboli

Dużo ludzi pyta się co można z vlepek aktualnie kupić w Strefie Kiboli.

Tak więc małe przypomnienie.

1. Vlepki 20cmx20cm nowe 3 wzory od wczoraj w SK


2. Rekin największa vepka jaka powstala na Wiśle, jest jeszcze trochę sztuk.


3. Bronowice


4. Prądnik Biały


5. Vlepki Boxerskie


Zdjęcia prywatnie oraz z forum SKWK.pl

10 sty 2014

Niezwykła robota grafika - z NBA do Futbolu

Może to nie jest związane z tym o czym zawsze piszę czyli vlepkami, ale prace tego grafika naprawdę mnie zainteresowały i postanowiłem pokazać wam co można zrobić z fajną wyobraźnią:)

Grafik z Serbii postanowił przerobić wszystkie loga drużyn z ligi NBA na loga, które swoim charakterem przypominają drużyny piłkarskie.

Chodzi o sam wygląd - naprawdę stworzył własne loga od podstaw.

Sami zobaczcie co z tego wyszło.



Atlanta Hawks


Brooklen Nets


Boston Celtics


Charlotte Bobcats


Chicago Bulls


Clevelan Cavaliers


Dallas Mavericks


Denver Nuggets


Detroit Pistons


Golden State Warriors


Houston Rockets


Indiana Pacers


LA Clippers



LA Lakers


Memphis Grizles


Miami Heat


Milwuakee Bucks


Minnesota Timberwolves



New Orleans Pelicans


NY Knicks


Oklahoma City Thunder



Orlando Magic


Philadelphia 76ers


Pheonix Suns


Portland


Sacramento Kings


San Antoni Spurs


Toronto Raptors


Utah Jazz


Washington Wizzards



Wszystkie fotki pochodzą z jego witryny:
http://www.behance.net/gallery/NBA-To-Football-Redesigned/13314983

GOOD JOB MAN!!!!