Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vlepki Wisły. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vlepki Wisły. Pokaż wszystkie posty

6 sie 2014

FC Środa Śląska

Fani WKS'u ze Środy Śląskiej przygotowali edycję vlepek która składa się z 5 wzorów + Jacek GRATIS
cena 5 zł


24 sty 2014

Charsznica

Ukazują się takie vlepki Wisły Charsznica.

Nic o tych vlepkach nie wiem więc nie podam więcej informacji, jedynie wiadomo że mają wymiary 8x8 cm.

Jeśli posiadasz jakies inne fotki tych vlepek albo informacje pisz na vlepkiwisla@o2.pl

10 sty 2014

Niezwykła robota grafika - z NBA do Futbolu

Może to nie jest związane z tym o czym zawsze piszę czyli vlepkami, ale prace tego grafika naprawdę mnie zainteresowały i postanowiłem pokazać wam co można zrobić z fajną wyobraźnią:)

Grafik z Serbii postanowił przerobić wszystkie loga drużyn z ligi NBA na loga, które swoim charakterem przypominają drużyny piłkarskie.

Chodzi o sam wygląd - naprawdę stworzył własne loga od podstaw.

Sami zobaczcie co z tego wyszło.



Atlanta Hawks


Brooklen Nets


Boston Celtics


Charlotte Bobcats


Chicago Bulls


Clevelan Cavaliers


Dallas Mavericks


Denver Nuggets


Detroit Pistons


Golden State Warriors


Houston Rockets


Indiana Pacers


LA Clippers



LA Lakers


Memphis Grizles


Miami Heat


Milwuakee Bucks


Minnesota Timberwolves



New Orleans Pelicans


NY Knicks


Oklahoma City Thunder



Orlando Magic


Philadelphia 76ers


Pheonix Suns


Portland


Sacramento Kings


San Antoni Spurs


Toronto Raptors


Utah Jazz


Washington Wizzards



Wszystkie fotki pochodzą z jego witryny:
http://www.behance.net/gallery/NBA-To-Football-Redesigned/13314983

GOOD JOB MAN!!!!


16 gru 2013

Wiślacka epidemia- Myślenice

Dziś na półki SK trafiła seria TSW, była też składająca się z 3 wzorów seria Świąteczna, jest także składająca się z 4 wzorów calkiem premierowa seria Myślenic.

Jak ją nazwali "Wiślacka epidemia" seria składa się z 2 nowych wzorów oraz 2 które zostały zrobione już rok temu.

Zysk przeznaczony jest na wsparcie młodzieży.

30 lis 2013

Vlepki na turnieju mikołajkowym Unii

Kilka nowości vlepkowych pojawi się na turnieju Unii Tarnów.(2x Flagowka, ŚP. Boniek, oraz Koszyce)

"Turniej mikołajkowy na Unii już 7 grudnia ( rocznik 2002 ) , wszystkich kibiców zapraszamy do aktywnego dopingu ,natomiast koszyckich Unistów zapraszamy podczas turnieju do zakupu vlepek Koszyce UT , cenę ustalimy do turnieju , całkowity zysk przeznaczamy na odnowienie ( uszycie na nowo z materiału flagowego ) flagi Koszyce - Unii Tarnów ."

25 lis 2013

Stare miasto

W piątek na meczu Wisły ze Śląskiem będą przedstawiciele "Starego Miasta" i będą sprzedawać vlepki.

Każdego Wiślackiego kolekcjonera który chciał by kupić pakiet kieruję na ich profil Na FB gdzie można się konkretnie dogadać.



19 lis 2013

Goszcza

Tak wyglądają nowe vlepki Wisła Goszcza.
Vlepki o wymiarach 8x8. Nie wiadomo kiedy w sprzedaży i czy w ogóle się pojawią.

prod. wlepki.com

30 paź 2013

Bronowice

Wyszły nowe vlepki Wisły Bronowice

Vlepki Bronowic dostępne w sklepiku
pakiet 30 szt -6 wzorów (10x10 cm) - 5 zł
duże vlepy piro (20x20 cm) w pakiecie 5 szt - 10 zł, pojedynczo po 3 zł

27 paź 2013

Radziszów

Zostały wydane 2 vlepki Wiślaków z Radziszowa.

22 lip 2013

Rzeszotary od meczu z Jagą

Wczoraj pokazaliśmy vlepki Wisły RZeszotary, jednak nie była to cała seria tylko część.

Vlepek jest więcej jak widać na załączonej makiecie.

Vlepki dla kolekcjonerów będą do nabycia na meczu z Jagiellonią Białystok (09.08.2013r).






Informacja ta jest dla kolekcjonerów, nie propagujemy przemocy. Projekty vlepek nie należą do Nas, są w naszej witrynie tylko pokazywane jako produkt kolekcjonerski.


9 cze 2013

KONKURS!

Liga się skończyła i w oczekiwaniu na nowy sezon proponujemy konkurs związany z vlepkami rzecz jasna:)
Okres letni, ciepło - zrób zdjęcie naklejonych vlepek .. Jeśli przypadkiem spotkasz gdzies naklejone, to zrob im zdjęcie.

Konkurs dotyczy zdjęć z okresu od 9 czerwca do 7 lipca.
Wybierzemy z pośród nadesłanych 2 fotki, i wygra ta która będzie miała najwięcej "lubie to" na naszym profilu FB (zadecydują nasi czytelnicy).

Pozdrawiam i aparaty w dłoń;)
Nie namawiam do naklejania tylko zrobienia zdjecia przypadkiem napotkanych już vlepek.



________________________________________________________________________________________________________________________

Zdjęcia można nadsyłać na adres vlepkiwisla@o2.pl



-liczy się pomysłowość zdjęcia, miejsce.

-Liczy się ilość vlepek, co nie znaczy że zdjęcie jednej vlepki nie może wygrać (wręcz przeciwnie)

Do wygrania 120 vlepek mix Wisły i przyjaciół, pocztówki Lechii Gdańsk oraz pierwsze miejsce smyczka Lechii Gdańsk.


7 cze 2013

Wola Filipowska vol.1!

Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.

Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm

Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.

Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory

24 maj 2013

Przed meczem z Ruchem

Kilka nowości gadżetowych czeka na Wiślakow przed dzisiejszym meczem z Chorzowskim Ruchem
Szalik, bluza, vlepki. itd.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.

Bluza Armia Wisly nowa 100zł dostępna w Strefie Kibola



Szal dostępny w sklepie R22



Vlepki: