Fani WKS'u ze Środy Śląskiej przygotowali edycję vlepek która składa się z 5 wzorów + Jacek GRATIS
cena 5 zł
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vlepki Wisły. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vlepki Wisły. Pokaż wszystkie posty
6 sie 2014
24 sty 2014
Charsznica
Ukazują się takie vlepki Wisły Charsznica.
Nic o tych vlepkach nie wiem więc nie podam więcej informacji, jedynie wiadomo że mają wymiary 8x8 cm.
Jeśli posiadasz jakies inne fotki tych vlepek albo informacje pisz na vlepkiwisla@o2.pl
Nic o tych vlepkach nie wiem więc nie podam więcej informacji, jedynie wiadomo że mają wymiary 8x8 cm.
Jeśli posiadasz jakies inne fotki tych vlepek albo informacje pisz na vlepkiwisla@o2.pl
10 sty 2014
Niezwykła robota grafika - z NBA do Futbolu
Może to nie jest związane z tym o czym zawsze piszę czyli vlepkami, ale prace tego grafika naprawdę mnie zainteresowały i postanowiłem pokazać wam co można zrobić z fajną wyobraźnią:)
Grafik z Serbii postanowił przerobić wszystkie loga drużyn z ligi NBA na loga, które swoim charakterem przypominają drużyny piłkarskie.
Chodzi o sam wygląd - naprawdę stworzył własne loga od podstaw.
Sami zobaczcie co z tego wyszło.
Atlanta Hawks
Brooklen Nets
Boston Celtics
Charlotte Bobcats
Chicago Bulls
Clevelan Cavaliers
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
Detroit Pistons
Golden State Warriors
Houston Rockets
Indiana Pacers
LA Clippers
LA Lakers
Memphis Grizles
Miami Heat
Milwuakee Bucks
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
NY Knicks
Oklahoma City Thunder
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
Pheonix Suns
Portland
Sacramento Kings
San Antoni Spurs
Toronto Raptors
Utah Jazz
Washington Wizzards
Wszystkie fotki pochodzą z jego witryny:
http://www.behance.net/gallery/NBA-To-Football-Redesigned/13314983
GOOD JOB MAN!!!!
Grafik z Serbii postanowił przerobić wszystkie loga drużyn z ligi NBA na loga, które swoim charakterem przypominają drużyny piłkarskie.
Chodzi o sam wygląd - naprawdę stworzył własne loga od podstaw.
Sami zobaczcie co z tego wyszło.
Atlanta Hawks
Brooklen Nets
Boston Celtics
Charlotte Bobcats
Chicago Bulls
Clevelan Cavaliers
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
Detroit Pistons
Golden State Warriors
Houston Rockets
Indiana Pacers
LA Clippers
LA Lakers
Memphis Grizles
Miami Heat
Milwuakee Bucks
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
NY Knicks
Oklahoma City Thunder
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
Pheonix Suns
Portland
Sacramento Kings
San Antoni Spurs
Toronto Raptors
Utah Jazz
Washington Wizzards
Wszystkie fotki pochodzą z jego witryny:
http://www.behance.net/gallery/NBA-To-Football-Redesigned/13314983
GOOD JOB MAN!!!!
16 gru 2013
Wiślacka epidemia- Myślenice
Dziś na półki SK trafiła seria TSW, była też składająca się z 3 wzorów seria Świąteczna, jest także składająca się z 4 wzorów calkiem premierowa seria Myślenic.
Jak ją nazwali "Wiślacka epidemia" seria składa się z 2 nowych wzorów oraz 2 które zostały zrobione już rok temu.
Zysk przeznaczony jest na wsparcie młodzieży.
Jak ją nazwali "Wiślacka epidemia" seria składa się z 2 nowych wzorów oraz 2 które zostały zrobione już rok temu.
Zysk przeznaczony jest na wsparcie młodzieży.
Etykiety:
Myślenice,
vlepki Myślenice,
vlepki wisła,
Vlepki Wisły
30 lis 2013
Vlepki na turnieju mikołajkowym Unii
Kilka nowości vlepkowych pojawi się na turnieju Unii Tarnów.(2x Flagowka, ŚP. Boniek, oraz Koszyce)
"Turniej mikołajkowy na Unii już 7 grudnia ( rocznik 2002 ) , wszystkich kibiców zapraszamy do aktywnego dopingu ,natomiast koszyckich Unistów zapraszamy podczas turnieju do zakupu vlepek Koszyce UT , cenę ustalimy do turnieju , całkowity zysk przeznaczamy na odnowienie ( uszycie na nowo z materiału flagowego ) flagi Koszyce - Unii Tarnów ."
"Turniej mikołajkowy na Unii już 7 grudnia ( rocznik 2002 ) , wszystkich kibiców zapraszamy do aktywnego dopingu ,natomiast koszyckich Unistów zapraszamy podczas turnieju do zakupu vlepek Koszyce UT , cenę ustalimy do turnieju , całkowity zysk przeznaczamy na odnowienie ( uszycie na nowo z materiału flagowego ) flagi Koszyce - Unii Tarnów ."
25 lis 2013
Stare miasto
W piątek na meczu Wisły ze Śląskiem będą przedstawiciele "Starego Miasta" i będą sprzedawać vlepki.
Każdego Wiślackiego kolekcjonera który chciał by kupić pakiet kieruję na ich profil Na FB gdzie można się konkretnie dogadać.
Każdego Wiślackiego kolekcjonera który chciał by kupić pakiet kieruję na ich profil Na FB gdzie można się konkretnie dogadać.
19 lis 2013
Goszcza
Tak wyglądają nowe vlepki Wisła Goszcza.
Vlepki o wymiarach 8x8. Nie wiadomo kiedy w sprzedaży i czy w ogóle się pojawią.
prod. wlepki.com
Vlepki o wymiarach 8x8. Nie wiadomo kiedy w sprzedaży i czy w ogóle się pojawią.
prod. wlepki.com
30 paź 2013
Bronowice
Wyszły nowe vlepki Wisły Bronowice
Vlepki Bronowic dostępne w sklepiku
pakiet 30 szt -6 wzorów (10x10 cm) - 5 zł
duże vlepy piro (20x20 cm) w pakiecie 5 szt - 10 zł, pojedynczo po 3 zł
Vlepki Bronowic dostępne w sklepiku
pakiet 30 szt -6 wzorów (10x10 cm) - 5 zł
duże vlepy piro (20x20 cm) w pakiecie 5 szt - 10 zł, pojedynczo po 3 zł
Etykiety:
bronowice,
vlepki,
vlepki bronowic,
vlepki wisla,
Vlepki Wisły
27 paź 2013
Radziszów
Etykiety:
vlepki,
vlepki radziszów,
vlepki wisła,
Vlepki Wisły,
Wisla Krakow,
Wisła Radziszów
22 lip 2013
Rzeszotary od meczu z Jagą
Wczoraj pokazaliśmy vlepki Wisły RZeszotary, jednak nie była to cała seria tylko część.
Vlepek jest więcej jak widać na załączonej makiecie.
Vlepki dla kolekcjonerów będą do nabycia na meczu z Jagiellonią Białystok (09.08.2013r).
Informacja ta jest dla kolekcjonerów, nie propagujemy przemocy. Projekty vlepek nie należą do Nas, są w naszej witrynie tylko pokazywane jako produkt kolekcjonerski.
Vlepek jest więcej jak widać na załączonej makiecie.
Vlepki dla kolekcjonerów będą do nabycia na meczu z Jagiellonią Białystok (09.08.2013r).
Informacja ta jest dla kolekcjonerów, nie propagujemy przemocy. Projekty vlepek nie należą do Nas, są w naszej witrynie tylko pokazywane jako produkt kolekcjonerski.
Etykiety:
vlepki Wisła.Wisła Kraków,
Vlepki Wisły,
Wisła rzeszotary
9 cze 2013
KONKURS!
Liga się skończyła i w oczekiwaniu na nowy sezon proponujemy konkurs związany z vlepkami rzecz jasna:)
Okres letni, ciepło - zrób zdjęcie naklejonych vlepek .. Jeśli przypadkiem spotkasz gdzies naklejone, to zrob im zdjęcie.
Konkurs dotyczy zdjęć z okresu od 9 czerwca do 7 lipca.
Wybierzemy z pośród nadesłanych 2 fotki, i wygra ta która będzie miała najwięcej "lubie to" na naszym profilu FB (zadecydują nasi czytelnicy).
Pozdrawiam i aparaty w dłoń;)
Nie namawiam do naklejania tylko zrobienia zdjecia przypadkiem napotkanych już vlepek.

________________________________________________________________________________________________________________________
Zdjęcia można nadsyłać na adres vlepkiwisla@o2.pl
-liczy się pomysłowość zdjęcia, miejsce.
-Liczy się ilość vlepek, co nie znaczy że zdjęcie jednej vlepki nie może wygrać (wręcz przeciwnie)
Do wygrania 120 vlepek mix Wisły i przyjaciół, pocztówki Lechii Gdańsk oraz pierwsze miejsce smyczka Lechii Gdańsk.



Okres letni, ciepło - zrób zdjęcie naklejonych vlepek .. Jeśli przypadkiem spotkasz gdzies naklejone, to zrob im zdjęcie.
Konkurs dotyczy zdjęć z okresu od 9 czerwca do 7 lipca.
Wybierzemy z pośród nadesłanych 2 fotki, i wygra ta która będzie miała najwięcej "lubie to" na naszym profilu FB (zadecydują nasi czytelnicy).
Pozdrawiam i aparaty w dłoń;)
Nie namawiam do naklejania tylko zrobienia zdjecia przypadkiem napotkanych już vlepek.

________________________________________________________________________________________________________________________
Zdjęcia można nadsyłać na adres vlepkiwisla@o2.pl
-liczy się pomysłowość zdjęcia, miejsce.
-Liczy się ilość vlepek, co nie znaczy że zdjęcie jednej vlepki nie może wygrać (wręcz przeciwnie)
Do wygrania 120 vlepek mix Wisły i przyjaciół, pocztówki Lechii Gdańsk oraz pierwsze miejsce smyczka Lechii Gdańsk.



7 cze 2013
Wola Filipowska vol.1!
Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.
Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm
Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.
Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory
Są 4 wzory po 500 szt.
Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm
Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.
Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory
24 maj 2013
Przed meczem z Ruchem
Kilka nowości gadżetowych czeka na Wiślakow przed dzisiejszym meczem z Chorzowskim Ruchem
Szalik, bluza, vlepki. itd.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.
Bluza Armia Wisly nowa 100zł dostępna w Strefie Kibola

Szal dostępny w sklepie R22

Vlepki:

Szalik, bluza, vlepki. itd.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.
Bluza Armia Wisly nowa 100zł dostępna w Strefie Kibola

Szal dostępny w sklepie R22

Vlepki:

Etykiety:
AJ,
Anty cracovia,
anty craxa,
Anty ruch,
AW,
vlepki,
vlepki wisła,
Vlepki Wisły,
wisła kraków
Subskrybuj:
Posty (Atom)










































