Kilka nowości vlepkowych pojawi się na turnieju Unii Tarnów.(2x Flagowka, ŚP. Boniek, oraz Koszyce)
"Turniej mikołajkowy na Unii już 7 grudnia ( rocznik 2002 ) , wszystkich kibiców zapraszamy do aktywnego dopingu ,natomiast koszyckich Unistów zapraszamy podczas turnieju do zakupu vlepek Koszyce UT , cenę ustalimy do turnieju , całkowity zysk przeznaczamy na odnowienie ( uszycie na nowo z materiału flagowego ) flagi Koszyce - Unii Tarnów ."
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Armia Wisły. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Armia Wisły. Pokaż wszystkie posty
30 lis 2013
7 cze 2013
Wola Filipowska vol.1!
Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.
Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm
Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.
Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory
Są 4 wzory po 500 szt.
Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm
Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.
Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory
3 cze 2013
16 ROZKLEJKA -pierwsza okrągła!!
Długo wyczekiwana przez kolekcjonerów okrągła edycja vlepek na rozklejanie.
Jednym słowem MIAZGA KOLEKCJONERSKA!
Kilka wzorów typowo Wiślackich na okrąglych vlepkach robi ogromne wrażenie.
7 wzorów ( w tym 1 niespodzianka) po 10 sztuk za 10PLN.
w sprzedaży pojawi się dopiero, kiedy sprzeda się cała ostatnia seria.
Jednym słowem MIAZGA KOLEKCJONERSKA!
Kilka wzorów typowo Wiślackich na okrąglych vlepkach robi ogromne wrażenie.
7 wzorów ( w tym 1 niespodzianka) po 10 sztuk za 10PLN.
w sprzedaży pojawi się dopiero, kiedy sprzeda się cała ostatnia seria.
Etykiety:
AJ,
Armia Wisły,
AW,
okrągłe vlepki,
vlepki,
vlepki wisla,
vlepki wisly,
Wisła,
wisła kraków,
wlepki
14 paź 2011
Zbieramy dla Ultrasów.

Jutro mecz z Jagą.
Każdy szanujący się fanatyk wrzuca ile może do puszki.
Nie odwracajmy się gdy chodzą ludzie i zbierają pieniądze na oprawy.
Na ostatnim, meczu każdy kto wrzucił coś dla naszego ruchu kibicowskiego dostał unikalną vlepkę "Armia Wisły" której to zdjęcie jest wyżej.
Zaznaczam że vlepki które są rozdawane na meczach są unikalne i nigdy więcej nie będą w sprzedaży!
Jutro na czerwono i 5 zł do puszki!!!
AVE WISŁA!!!
Etykiety:
Armia Wisły,
Ave Wisła,
vlepki wisla,
vlepki wisly,
Wisla Kraków
Subskrybuj:
Posty (Atom)


