Kilka nowości vlepkowych pojawi się na turnieju Unii Tarnów.(2x Flagowka, ŚP. Boniek, oraz Koszyce)
"Turniej mikołajkowy na Unii już 7 grudnia ( rocznik 2002 ) , wszystkich kibiców zapraszamy do aktywnego dopingu ,natomiast koszyckich Unistów zapraszamy podczas turnieju do zakupu vlepek Koszyce UT , cenę ustalimy do turnieju , całkowity zysk przeznaczamy na odnowienie ( uszycie na nowo z materiału flagowego ) flagi Koszyce - Unii Tarnów ."
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą okrągłe vlepki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą okrągłe vlepki. Pokaż wszystkie posty
30 lis 2013
3 cze 2013
16 ROZKLEJKA -pierwsza okrągła!!
Długo wyczekiwana przez kolekcjonerów okrągła edycja vlepek na rozklejanie.
Jednym słowem MIAZGA KOLEKCJONERSKA!
Kilka wzorów typowo Wiślackich na okrąglych vlepkach robi ogromne wrażenie.
7 wzorów ( w tym 1 niespodzianka) po 10 sztuk za 10PLN.
w sprzedaży pojawi się dopiero, kiedy sprzeda się cała ostatnia seria.
Jednym słowem MIAZGA KOLEKCJONERSKA!
Kilka wzorów typowo Wiślackich na okrąglych vlepkach robi ogromne wrażenie.
7 wzorów ( w tym 1 niespodzianka) po 10 sztuk za 10PLN.
w sprzedaży pojawi się dopiero, kiedy sprzeda się cała ostatnia seria.
Etykiety:
AJ,
Armia Wisły,
AW,
okrągłe vlepki,
vlepki,
vlepki wisla,
vlepki wisly,
Wisła,
wisła kraków,
wlepki
Subskrybuj:
Posty (Atom)


