Pokazywanie postów oznaczonych etykietą okrągłe vlepki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą okrągłe vlepki. Pokaż wszystkie posty

30 lis 2013

Vlepki na turnieju mikołajkowym Unii

Kilka nowości vlepkowych pojawi się na turnieju Unii Tarnów.(2x Flagowka, ŚP. Boniek, oraz Koszyce)

"Turniej mikołajkowy na Unii już 7 grudnia ( rocznik 2002 ) , wszystkich kibiców zapraszamy do aktywnego dopingu ,natomiast koszyckich Unistów zapraszamy podczas turnieju do zakupu vlepek Koszyce UT , cenę ustalimy do turnieju , całkowity zysk przeznaczamy na odnowienie ( uszycie na nowo z materiału flagowego ) flagi Koszyce - Unii Tarnów ."

3 cze 2013

16 ROZKLEJKA -pierwsza okrągła!!

Długo wyczekiwana przez kolekcjonerów okrągła edycja vlepek na rozklejanie.

Jednym słowem MIAZGA KOLEKCJONERSKA!

Kilka wzorów typowo Wiślackich na okrąglych vlepkach robi ogromne wrażenie.

7 wzorów ( w tym 1 niespodzianka) po 10 sztuk za 10PLN.

w sprzedaży pojawi się dopiero, kiedy sprzeda się cała ostatnia seria.