Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Śląsk Wrocław. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Śląsk Wrocław. Pokaż wszystkie posty

27 paź 2013

Ultravaganza -część 3

3 część vlepek Ultravaganza Graffiti- reedycja.

Podczas meczu PP z Jagą zeszły prawie wszystkie vlepki z serii graffiti.

"Otrzymaliśmy kolejną dostawę, którą właśnie przygotowalismy do sprzedaży. Zapraszamy przed meczem z Zawisza, koszt pakietu 10zl."


Odnośnie zakupu dla tych co będą na meczu:
"Vlepki będą sprzedawane jak poprzednio - za bramami od Lotniczej i Królewieckiej. Tam gdzie smyczki i pozostałe vlepki."



Dla przypomnienia pokazuję jak wyglądała seria 2.
Wg. mnie vlepki świetnie wykonane i w atrakcyjnych rozmiarach, nie najgorsza cena nawet.

7 cze 2013

Wola Filipowska vol.1!

Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.

Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm

Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.

Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory