3 część vlepek Ultravaganza Graffiti- reedycja.
Podczas meczu PP z Jagą zeszły prawie wszystkie vlepki z serii graffiti.
"Otrzymaliśmy kolejną dostawę, którą właśnie przygotowalismy do sprzedaży. Zapraszamy przed meczem z Zawisza, koszt pakietu 10zl."
Odnośnie zakupu dla tych co będą na meczu:
"Vlepki będą sprzedawane jak poprzednio - za bramami od Lotniczej i Królewieckiej. Tam gdzie smyczki i pozostałe vlepki."
Dla przypomnienia pokazuję jak wyglądała seria 2.
Wg. mnie vlepki świetnie wykonane i w atrakcyjnych rozmiarach, nie najgorsza cena nawet.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Śląsk Wrocław. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Śląsk Wrocław. Pokaż wszystkie posty
27 paź 2013
7 cze 2013
Wola Filipowska vol.1!
Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.
Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm
Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.
Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory
Są 4 wzory po 500 szt.
Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm
Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.
Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory
Subskrybuj:
Posty (Atom)


