Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Polonia Przemyśl vlepki.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Polonia Przemyśl vlepki.. Pokaż wszystkie posty

7 cze 2013

Wola Filipowska vol.1!

Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.

Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm

Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.

Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory