Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cała Wisła zawsze razem. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą cała Wisła zawsze razem. Pokaż wszystkie posty

12 maj 2013

Akcja koszulkowa.

Już niebawem mecz bardzo ważny pod względem kibicowskim na R22.

Ruch napewno zawita do nas w niezłym składzie, a my już sami siebie na wzajem mobilizujmy na to widowisko.

Ale najważniejsza informacja to promocja koszulek w Strefie Kiboli.

Każdy na meczu ma być na czerwono!! to nasz obowiązek!



dostępne od poniedziałku 20.05 w Strefie Kiboli.

rozmiary od M do XXL, cena 10zł do wyczerpania zapasów!

przy takiej promocji i wyborze, niech się wstydzą Ci, którzy nie przyjdą na czerwono!

Dodatkowo ogłoszony został konkurs dla FC i Osiedli Wiślackich:

"Dlatego tez, mając na uwadze bardzo dobrą organizacje osiedli na spotkaniach Euroligi, podobna akcje planujemy na mecz z Ruchem, powiększoną o FC!

NAGRODA GŁÓWNA:
Oprawa danego osiedla/FC na jednym z meczów przy R22 w przyszłej rundzie przygotowana przez nas!

2. i 3. miejsce puchy za 600 i 400 zł!

Oceniane będą:
- ilość osób z danego FC/osiedla na sektorze C;
- ich aktywność w dopingu podczas meczu;
- czerwony ubiór:
- wszelka forma mobilizacji przed meczem (oceniana jest: innowacyjność, zasięg odbiorców, trudność wykonania;
- wewnętrzna zbiórka na oprawy;

Zachęcamy do wykazania własnej inicjatywy w szukaniu nowych pomysłów na rozreklamowanie meczu.

Osiedla/FC mogą działać samodzielnie lub łącząc się z innymi np. sąsiednimi (w rozsądnej ilości gdyż będziemy oceniać wykorzystany potencjał)

Wszystkie niezbędne informacje będziemy podawać na bieżąco.


DODATKOWO:
Wszyscy idziemy na mecz ubrani na czerwono, dlatego w Strefie Kiboli dostępne beda koszulki w cenie 10 zł!!! Foto niebawem.



INFO DLA OSOB BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI DARMOWYCH BILETOW NA SEKTOR C
- jezeli przy odbiorze biletu nie bedziesz miał czerwonej koszulki na sobie, lub sobie jej nie kupisz NIE DOSTANIESZ BILETU!!!"


info forum SKWK.pl