Ruch napewno zawita do nas w niezłym składzie, a my już sami siebie na wzajem mobilizujmy na to widowisko.
Ale najważniejsza informacja to promocja koszulek w Strefie Kiboli.
Każdy na meczu ma być na czerwono!! to nasz obowiązek!

dostępne od poniedziałku 20.05 w Strefie Kiboli.
rozmiary od M do XXL, cena 10zł do wyczerpania zapasów!
przy takiej promocji i wyborze, niech się wstydzą Ci, którzy nie przyjdą na czerwono!
Dodatkowo ogłoszony został konkurs dla FC i Osiedli Wiślackich:
"Dlatego tez, mając na uwadze bardzo dobrą organizacje osiedli na spotkaniach Euroligi, podobna akcje planujemy na mecz z Ruchem, powiększoną o FC!
NAGRODA GŁÓWNA:
Oprawa danego osiedla/FC na jednym z meczów przy R22 w przyszłej rundzie przygotowana przez nas!
2. i 3. miejsce puchy za 600 i 400 zł!
Oceniane będą:
- ilość osób z danego FC/osiedla na sektorze C;
- ich aktywność w dopingu podczas meczu;
- czerwony ubiór:
- wszelka forma mobilizacji przed meczem (oceniana jest: innowacyjność, zasięg odbiorców, trudność wykonania;
- wewnętrzna zbiórka na oprawy;
Zachęcamy do wykazania własnej inicjatywy w szukaniu nowych pomysłów na rozreklamowanie meczu.
Osiedla/FC mogą działać samodzielnie lub łącząc się z innymi np. sąsiednimi (w rozsądnej ilości gdyż będziemy oceniać wykorzystany potencjał)
Wszystkie niezbędne informacje będziemy podawać na bieżąco.
DODATKOWO:
Wszyscy idziemy na mecz ubrani na czerwono, dlatego w Strefie Kiboli dostępne beda koszulki w cenie 10 zł!!! Foto niebawem.
INFO DLA OSOB BIORĄCYCH UDZIAŁ W AKCJI DARMOWYCH BILETOW NA SEKTOR C
- jezeli przy odbiorze biletu nie bedziesz miał czerwonej koszulki na sobie, lub sobie jej nie kupisz NIE DOSTANIESZ BILETU!!!"
info forum SKWK.pl