11 cze 2013

FC Wyspy 2 edycja

Miło mi zakomunikować że pojawila się 2 edycja Emigrantów Śląska Wroclaw FC WYSPY.

16 edycja !!

Okrągłe są!!
"Od jutra w sprzedazy oczekiwana od dluzszego czasu pierwsza okrągła seria vlepek!!!!

Zobaczymy jak szybko zejdzie cała seria ktora liczy 12 tysięcy vlepek! Pakiet 70 sztuk w cenie 10 zł! Zapraszamy"

9 cze 2013

KONKURS!

Liga się skończyła i w oczekiwaniu na nowy sezon proponujemy konkurs związany z vlepkami rzecz jasna:)
Okres letni, ciepło - zrób zdjęcie naklejonych vlepek .. Jeśli przypadkiem spotkasz gdzies naklejone, to zrob im zdjęcie.

Konkurs dotyczy zdjęć z okresu od 9 czerwca do 7 lipca.
Wybierzemy z pośród nadesłanych 2 fotki, i wygra ta która będzie miała najwięcej "lubie to" na naszym profilu FB (zadecydują nasi czytelnicy).

Pozdrawiam i aparaty w dłoń;)
Nie namawiam do naklejania tylko zrobienia zdjecia przypadkiem napotkanych już vlepek.



________________________________________________________________________________________________________________________

Zdjęcia można nadsyłać na adres vlepkiwisla@o2.pl



-liczy się pomysłowość zdjęcia, miejsce.

-Liczy się ilość vlepek, co nie znaczy że zdjęcie jednej vlepki nie może wygrać (wręcz przeciwnie)

Do wygrania 120 vlepek mix Wisły i przyjaciół, pocztówki Lechii Gdańsk oraz pierwsze miejsce smyczka Lechii Gdańsk.


Wisła LISZKI- 1 oficjalna seria

I OFICJALNA SERIA

Cena jednego pakietu: 5zł
W skład pakietu wchodzi:
- cztery wzory vlepek 8x8 z jednego wzoru 5 sztuk
- jeden wzór vlepki 7x25 także 5 sztuk
Pakiet razem wynosi 25 vlepek po 5 z każdego wzoru


7 cze 2013

Wola Filipowska vol.1!

Tak będą wyglądać pierwsze vlepki Wisły z Woli Filipowskiej.
Są 4 wzory po 500 szt.

Vlepki kwadratowe 8 x 8cm a prostokątna 5 X 25cm

Na razie vlepki będą sprzedawane tylko wśród swoich ludzi, jeśli pojawią się z w sprzedaży ogólnej damy znać.

Jak oceniacie?? całkiem fajne wzory

3 cze 2013

16 ROZKLEJKA -pierwsza okrągła!!

Długo wyczekiwana przez kolekcjonerów okrągła edycja vlepek na rozklejanie.

Jednym słowem MIAZGA KOLEKCJONERSKA!

Kilka wzorów typowo Wiślackich na okrąglych vlepkach robi ogromne wrażenie.

7 wzorów ( w tym 1 niespodzianka) po 10 sztuk za 10PLN.

w sprzedaży pojawi się dopiero, kiedy sprzeda się cała ostatnia seria.

2 cze 2013

Na meczu z kretami..OLKUSZ i ŚWIETOKRZYSKIE

Na meczu z Zagłębiem można będzie nabyć vlepki Olkusza i Wiślaków z Świetokrzyskiego.

WIsła Świetokrzyskie pisać na priv na forum Wisły



Olkusz:

"Vlepki Olkusza będą dostępne jutro już przed 15 U Wiślaków. Będziemy tam stać przez cały mecz, a także jeszcze chwile po zakończeniu."