2 lip 2010

Seria Wakacje 2010!!


12 lipca 2010 roku ukaże się w sprzedaże się specjalna seria "WISŁA KRAKÓW NA WAKACJACH"

Zestaw składa się z 4 vlepek o wymiarach 8x8cm i 4x20cm.

Vlepki wydawane są za zgodą UW, Całkowity zysk przeznaczony jest na:UW, MARIUSZA ROKICKIEGO oraz NA POMOC CHŁOPAKOM !!

Dostępne na allegro oraz jak zwykle w Fanatyku w Hali Wisły.
Zachęcam do kupowania i wspomagania Wiślackiego ruchu kibicowskiego!!

28 maj 2010

Wola Duchacka pierwsza edycja!


Pojawia się pierwsza seria vlepek Wisły z Woli Duchackiej.
Są to cztery vlepki, zysk ze sprzedaży idzie na "malowanie okolic"
Zachęcam do kupna!

26 maj 2010

Tyniec.




Pojawia się w sprzedaży vlepka z Tyńca.Jest to podłużna vlepka o wymiarach 5X30.
Cena 5szt za 3,5 zł.
Cel sprzedaży to "malowanie okolic"
Więcej info na forum Wiślackim.

11 maj 2010

POWRÓT NA R22-WIELKA ZBIÓRKA NA OPRAWĘ


15 maj 2010 na meczu Wisła Kraków- Odra Wodzisław zostanie przeprowadzona zbiórka na oprawę otwierającą nasz dom czyli stadion przy ulicy Reymonta 22.
Zachęcam każdego do wspomagania Ultra Wisła która postara się by start na nowym stadionie był czymś czego nie zapomnie cała kibicowska Polska.
Każdy ko wrzuci do puszki 5 zł dostanie wyjątkową vlepke o rozmiarze 15 X 15.
Każdy coś wrzuca !!!!!! to nasz obowiązek a jednoczesnie każdy kolekcjoner wzbogaca się o vlepkę!!!!

WISŁA DUMA KRAKOWA I POLSKI!

2 maj 2010

Flagi-Vlepki część 2


Kolejne zdjęcia vlepek i ich odpowiedniki w postaci flag wywieszanych na R22.









28 kwi 2010

"Wisła GRAFFITI" kolejna edycja!



A więc już jest!! 30.kwietnia 2010 roku na meczu Wisła Kraków- Korona.

Vlepki jak zawsze o wymiarach 15 X 15 cm będą sprzedawane po 5 zł za sztukę, oprócz tego będą tez rozprowadzane vlepki Nowej Huty.

Zysk oczywiście przeznaczony będzie na kupno farb.

Przed meczem dostępne również ciekawe szablony formatu A4 - z trwalszego i wygodniejszego materiału.


Vlepka jest okazjonalna bez reedycji!!! Gratka dla kolekcjonerów oczywiście.

Zdjęcie vlepki jest pomalowane by uniemożliwić kopiowanie i druk podróbek.

27 kwi 2010

Flagi-Vlepki część 1



Repliki flag to jedne z najbardziej atrakcyjnych rodzajów vlepek dla kolekcjonerów.

Postanowiłem przedstawić kilka zdjęć vlepek z własnej kolekcji oraz autentycznych zdjęć flag które wiszą na R22, dla porównania.

Wśród vlepek Wisły najwięcej edycji miała flaga "WIERNOŚĆ" bo aż 3.



Flaga w realu:









Oto inne vlepki które zostały wydane w pojedynczych rozmiarach bez reedycji: