Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisła pany. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisła pany. Pokaż wszystkie posty
25 kwi 2012
11 maj 2010
POWRÓT NA R22-WIELKA ZBIÓRKA NA OPRAWĘ

15 maj 2010 na meczu Wisła Kraków- Odra Wodzisław zostanie przeprowadzona zbiórka na oprawę otwierającą nasz dom czyli stadion przy ulicy Reymonta 22.
Zachęcam każdego do wspomagania Ultra Wisła która postara się by start na nowym stadionie był czymś czego nie zapomnie cała kibicowska Polska.
Każdy ko wrzuci do puszki 5 zł dostanie wyjątkową vlepke o rozmiarze 15 X 15.
Każdy coś wrzuca !!!!!! to nasz obowiązek a jednoczesnie każdy kolekcjoner wzbogaca się o vlepkę!!!!
WISŁA DUMA KRAKOWA I POLSKI!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
