Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vlepki Wisła Kraków Węgrzce Wielkie Wlepki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Vlepki Wisła Kraków Węgrzce Wielkie Wlepki. Pokaż wszystkie posty

19 paź 2011

Wisła Wieliczka



Jako ciekawostkę pokazuję vlepkę Wisła Wieliczka.

Piszę ciekawostkę gdyż vlepka nie jest na sprzedaż.

Nakład 500szt.

Producent Ultra-factory.

wymiary:4 x 20.

5 paź 2011

Kuźnica KołątAJowska.




Pojawiła się pierwsza edycja vlepek Kuźnica Kołątajowska.

Nakładem 500 szt.

4x20 cm.

pytania proszę o kontakt: gg.10514357


9 wrz 2011

VLEPKI PRĄDNIKA CZERWONEGO



W sprzedaży pojawiają się vlepki Prądnika Czerwonego.

W sumie jest 6 wzorów vlepek.

10 vlepek, po dwie każdego typu-małe 8cm x 8cm kosztują 5 zł






Duża vlepka (14cmx14cm) z graffami Prądnika 1,50zł/szt.

Vlepki dostępne przed meczami Wisły.

GG: 38013369

21 sie 2011

Przedsmak nowej edycji NH- Kolorowe.



Już tera pokazujemy jedną vlepkę z 4 które wyjdą już za niedługo.

Nowa Huta os. Kolorowe wydaje edycję 4 vlepek.

Ta vlepka to przedsmak tego co się ukarze.

3 vlepki 8x8 i jedna 4x15.

Już za niedługo całość.

23 sie 2010

Fc Skawina #2



Właśnie ukazała się nowa druga już seria fc Skawina.

Seria składa się z 8 vlepek o rozmiarach 8x8.

1 sie 2010

Łódź, Przemyśl, Skawina czyli aktualizacja!




Na stronie została przeprowadzona aktualizacja archiwum vlepek.

Zostały dodane vlepki w dziale Fc o fc Łódź, fc Przemyśl, fc Skawina.

Dział okazjonalne uzupełnia seria Wakacje 2010 oraz 5 edycja Wisła Graffiti.

Aktualizując dziś "vlepki Wisły" wpadłem na pomysł by wprowadzić jakieś urozmaicenia odnośnie vlepek.


Bywają takie okresy w roku kiedy to są pewne przestoje w wydawaniu nowych serii oficjalnych oraz FC i Osiedlówek.

Pomyślałem ze w przerwach miedzy opisywaniem naszych vlepek, pisać i pokazywać zdjęcia vlepek ekip z całej europy, ekip które prezentują różne style vlepkarskie oraz poziomy zaawansowania.Myślę ze jest to dość ciekawe, czasem pooglądać vlepki z Grecji, Niemiec,Serbii czy też Anglii.
Niebawem pierwsze zdjęcia jakiejś Europejskiej ekipy


WISŁA!!

2 lip 2010

Seria Wakacje 2010!!


12 lipca 2010 roku ukaże się w sprzedaże się specjalna seria "WISŁA KRAKÓW NA WAKACJACH"

Zestaw składa się z 4 vlepek o wymiarach 8x8cm i 4x20cm.

Vlepki wydawane są za zgodą UW, Całkowity zysk przeznaczony jest na:UW, MARIUSZA ROKICKIEGO oraz NA POMOC CHŁOPAKOM !!

Dostępne na allegro oraz jak zwykle w Fanatyku w Hali Wisły.
Zachęcam do kupowania i wspomagania Wiślackiego ruchu kibicowskiego!!

11 maj 2010

POWRÓT NA R22-WIELKA ZBIÓRKA NA OPRAWĘ


15 maj 2010 na meczu Wisła Kraków- Odra Wodzisław zostanie przeprowadzona zbiórka na oprawę otwierającą nasz dom czyli stadion przy ulicy Reymonta 22.
Zachęcam każdego do wspomagania Ultra Wisła która postara się by start na nowym stadionie był czymś czego nie zapomnie cała kibicowska Polska.
Każdy ko wrzuci do puszki 5 zł dostanie wyjątkową vlepke o rozmiarze 15 X 15.
Każdy coś wrzuca !!!!!! to nasz obowiązek a jednoczesnie każdy kolekcjoner wzbogaca się o vlepkę!!!!

WISŁA DUMA KRAKOWA I POLSKI!

14 kwi 2010

Bieżanów !




Przypominam że od niedawna jest do kupienia nowa seria vlepek osiedla Bieżanów.

Bardzo atrakcyjna seria, wydane 8 vlepek o rozmiarach 8x*8 cm.

Zysk ze sprzedaży w całości przeznaczony na malowanie.

Dodam ze nakład serii jest bardzo niski gdyż liczy sobie jedyne 500 sztuk z każdego wzoru.

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem pakietu oto kontakt.

e-mail: wislabiezanow@o2.pl
gg:21366423
vlepki można również kupić na allegro:
http://www.allegro.pl/item993016673_biezanow_wisla_krakow_vlepki_slask_lechia.html

Zachęcam do kupowania!

3 kwi 2010

Węgrzce Wielkie !




Dziś pojawia się nowa seria od kibiców jednego z naszych FC.

Węgrzce Wielkie wydają 3 vlepki.

Dwie są w rozmiarze 8X8 cm i jedna o wymiarach 10X10cm.