Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki bieżanów.. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki bieżanów.. Pokaż wszystkie posty

12 lis 2011

Wisła Nowa Huta edycja 2 !



Długo oczekiwana 2 edycja vlepek Wisła Nowa Huta już jest w sprzedaży.

Edycja składa się z 7 vlepek.

5 vlepek o wymiarach 8x8.

Duży herb to 16x16, a wierna replika flagi to 4x27.

Bardzo serdecznie zachęcam kolekcjonerów, fanatyków oraz zwykłych kibiców do kupowania i wspierania naszych chłopaków z NOWEJ HUCIE!!!

Ilość vlepek jest oczywiście ograniczona i nie będzie "dodrukowania"

Vlepki można nabywać przed każdym meczem Wisły u Wiślaków lub na stoliku przed wejściem.

Vlepki po potwierdzeniu danej osoby można nabyć też umawiając się poza stadionem
Kontakt: gg 39182048

Uważam tą edycję za jedną z najlepszych dzielnicówek tego roku!

18 paź 2011

FC Chełmek



Fc Chełmek Wisły Kraków wydał edycję 2 vlepek.

Wymiary 8x8,

nakład 1,5 tyś

27 kwi 2010

Flagi-Vlepki część 1



Repliki flag to jedne z najbardziej atrakcyjnych rodzajów vlepek dla kolekcjonerów.

Postanowiłem przedstawić kilka zdjęć vlepek z własnej kolekcji oraz autentycznych zdjęć flag które wiszą na R22, dla porównania.

Wśród vlepek Wisły najwięcej edycji miała flaga "WIERNOŚĆ" bo aż 3.



Flaga w realu:









Oto inne vlepki które zostały wydane w pojedynczych rozmiarach bez reedycji:



14 kwi 2010

Bieżanów !




Przypominam że od niedawna jest do kupienia nowa seria vlepek osiedla Bieżanów.

Bardzo atrakcyjna seria, wydane 8 vlepek o rozmiarach 8x*8 cm.

Zysk ze sprzedaży w całości przeznaczony na malowanie.

Dodam ze nakład serii jest bardzo niski gdyż liczy sobie jedyne 500 sztuk z każdego wzoru.

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem pakietu oto kontakt.

e-mail: wislabiezanow@o2.pl
gg:21366423
vlepki można również kupić na allegro:
http://www.allegro.pl/item993016673_biezanow_wisla_krakow_vlepki_slask_lechia.html

Zachęcam do kupowania!