Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wisła krakow. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wisła krakow. Pokaż wszystkie posty

19 maj 2013

15 rozklejka !

"równo rok temu 19 maja ukazała się pierwsza seria na rozklejkę
dziś kolej za zaprezentowanie już 15 serii
tematyką dotyczyć ona będzie (tego, o co aktualnie staramy się, czyli powrót na koszulki) BIAŁEJ GWIAZDY-
najważniejszego i najbardziej rozpoznawalnego naszego symbolu.dostępne będą przed meczem z Ruchem w Strefie Kiboli (na hali)

cały czas dostępne są vlepki cegiełki Wisła Graffiti (10x20cm) w cenie 2 PLN na działalność grupy."

No to mecz z Ruchem jak widać niesie dodatkowy smaczek ze sobą bo nowa edycja się ukaże:)
serdecznie zachęcam do szturmowania SK!
Zakelajmy MIASTO



16 kwi 2011

Wisła Zator 2 edycja!


Wyszła nowa vlepka Wiślaków z Zatoru.

Jest to druga edycja oficjalna.

Namiary na zdjęciu odnośnie kupna.

11 maj 2010

POWRÓT NA R22-WIELKA ZBIÓRKA NA OPRAWĘ


15 maj 2010 na meczu Wisła Kraków- Odra Wodzisław zostanie przeprowadzona zbiórka na oprawę otwierającą nasz dom czyli stadion przy ulicy Reymonta 22.
Zachęcam każdego do wspomagania Ultra Wisła która postara się by start na nowym stadionie był czymś czego nie zapomnie cała kibicowska Polska.
Każdy ko wrzuci do puszki 5 zł dostanie wyjątkową vlepke o rozmiarze 15 X 15.
Każdy coś wrzuca !!!!!! to nasz obowiązek a jednoczesnie każdy kolekcjoner wzbogaca się o vlepkę!!!!

WISŁA DUMA KRAKOWA I POLSKI!