Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mistrz Polski. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Mistrz Polski. Pokaż wszystkie posty

19 maj 2013

15 rozklejka !

"równo rok temu 19 maja ukazała się pierwsza seria na rozklejkę
dziś kolej za zaprezentowanie już 15 serii
tematyką dotyczyć ona będzie (tego, o co aktualnie staramy się, czyli powrót na koszulki) BIAŁEJ GWIAZDY-
najważniejszego i najbardziej rozpoznawalnego naszego symbolu.dostępne będą przed meczem z Ruchem w Strefie Kiboli (na hali)

cały czas dostępne są vlepki cegiełki Wisła Graffiti (10x20cm) w cenie 2 PLN na działalność grupy."

No to mecz z Ruchem jak widać niesie dodatkowy smaczek ze sobą bo nowa edycja się ukaże:)
serdecznie zachęcam do szturmowania SK!
Zakelajmy MIASTO