Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki wisly. Wisla Graffiti. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki wisly. Wisla Graffiti. Pokaż wszystkie posty

11 lis 2010

Wisła Graffiti # 6!!!


Tak będzie wyglądać 6 edycja vlepek Wisła Graffiti!!

Każdy kto wrzuci więcej niż 5 zł na meczu otrzyma tą oto vlepkę.

Zachęcam każdego Wiślaka i każdego kolekcjonera, bo może sie okazać ze po meczu z Legią już jej nigdzie nie dostaniecie!!

JUTRO KAŻDY WRZUCA DO PUSZKI!!!!

2 maj 2010

Flagi-Vlepki część 2


Kolejne zdjęcia vlepek i ich odpowiedniki w postaci flag wywieszanych na R22.









28 kwi 2010

"Wisła GRAFFITI" kolejna edycja!



A więc już jest!! 30.kwietnia 2010 roku na meczu Wisła Kraków- Korona.

Vlepki jak zawsze o wymiarach 15 X 15 cm będą sprzedawane po 5 zł za sztukę, oprócz tego będą tez rozprowadzane vlepki Nowej Huty.

Zysk oczywiście przeznaczony będzie na kupno farb.

Przed meczem dostępne również ciekawe szablony formatu A4 - z trwalszego i wygodniejszego materiału.


Vlepka jest okazjonalna bez reedycji!!! Gratka dla kolekcjonerów oczywiście.

Zdjęcie vlepki jest pomalowane by uniemożliwić kopiowanie i druk podróbek.