
Tak będzie wyglądać 6 edycja vlepek Wisła Graffiti!!
Każdy kto wrzuci więcej niż 5 zł na meczu otrzyma tą oto vlepkę.
Zachęcam każdego Wiślaka i każdego kolekcjonera, bo może sie okazać ze po meczu z Legią już jej nigdzie nie dostaniecie!!
JUTRO KAŻDY WRZUCA DO PUSZKI!!!!







