Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisła Legia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisła Legia. Pokaż wszystkie posty

11 lis 2010

Wisła Graffiti # 6!!!


Tak będzie wyglądać 6 edycja vlepek Wisła Graffiti!!

Każdy kto wrzuci więcej niż 5 zł na meczu otrzyma tą oto vlepkę.

Zachęcam każdego Wiślaka i każdego kolekcjonera, bo może sie okazać ze po meczu z Legią już jej nigdzie nie dostaniecie!!

JUTRO KAŻDY WRZUCA DO PUSZKI!!!!