24 maj 2013

Przed meczem z Ruchem

Kilka nowości gadżetowych czeka na Wiślakow przed dzisiejszym meczem z Chorzowskim Ruchem
Szalik, bluza, vlepki. itd.
Zapraszamy serdecznie na zakupy.

Bluza Armia Wisly nowa 100zł dostępna w Strefie Kibola



Szal dostępny w sklepie R22



Vlepki:

22 maj 2013

Wisła Świętokrzyskie- 2 edycja!

Nadchodzi 2 edycja Wisła Świętokrzyskie.
Edycja ukaże się najprawdopodobniej na mecz z Zagłebiem.

Są to 4 wzory po 500 sztuk, jedna vlepka bonus.
Kontakt możliwy na nasz oficjalny FB oraz email wisla.swietokrzyskie@interia.pl

20 maj 2013

Czapki Unii Tarnów

Bracia z Tarnowa wypuścili serię czapek,różne modele , cena : 35pln/sztuka
Zainteresowanych zapraszamy na e-mail : pamiatki@elitatarnowa.pl

Taka informacja od Elity Tarnowa dla ludzi którzy chcą coś wygrać:

"udostępniamy na swoich profilach informację o czapkach letnich , wśród osób które udostępnią rozlosujemy unikatową koszulkę naszego specjalnego gościa który zawita na mecz tarnowskiej Unii"-Elita Tarnowa

cała oferta będzie dostępna na Ruchu koło Strefy kiboli



Reszta informacji zapraszamy na pamiatki@elitatarnowa.pl

Jak widać czapki są całkiem fajne i warto mieć taki gadżet na lato.

Wisła i Lechia

Jako ciekawostkę pokazuję vlepkę która została wydana za inicjatywą kilku kibiców z Lechii Gdańsk

Vlepka ma wymiary 8x8 i produkcją zajął się sector X.

Vlepka nie będzie dostępna do sprzedaży, pokazuję ją tylko i wyłacznie jako kolekcjonerską ciekawostkę.


19 maj 2013

15 rozklejka !

"równo rok temu 19 maja ukazała się pierwsza seria na rozklejkę
dziś kolej za zaprezentowanie już 15 serii
tematyką dotyczyć ona będzie (tego, o co aktualnie staramy się, czyli powrót na koszulki) BIAŁEJ GWIAZDY-
najważniejszego i najbardziej rozpoznawalnego naszego symbolu.dostępne będą przed meczem z Ruchem w Strefie Kiboli (na hali)

cały czas dostępne są vlepki cegiełki Wisła Graffiti (10x20cm) w cenie 2 PLN na działalność grupy."

No to mecz z Ruchem jak widać niesie dodatkowy smaczek ze sobą bo nowa edycja się ukaże:)
serdecznie zachęcam do szturmowania SK!
Zakelajmy MIASTO



15 maj 2013

Plakaty Śląska

"PLAKATY - CEGIEŁKI

Do sprzedaży trafia ostatni gadżet związany z oprawą, z którego pełen zysk zostanie przekazany na pokrycie kosztów oprawy, a przy dużym zainteresowaniu również zapoczątkuje budżet kolejnej zbiórki!

Podobnie jak przed rokiem przy okazji oprawy FWP, wydaliśmy plakaty formatu b1- (98 x 68cm). Duży rozmiar, błyszczący papier i wysoka gramatura papieru sprawiają, że plakaty wyglądają naprawdę super.

Plakaty w cenie 10zł dostępne będą:
- przed meczem z Wisłą przy stoisku FANATYKA, od strony ul. Królewieckiej.
- w przerwie meczu z Wisłą, na dole trybuny B (na środku, pod gniazdem)
- plakaty które zostaną trafią do sklepu FANATYK na Podwale.
- jeżeli będzie zainteresowanie, wystawimy plakaty również na allegro z opcją przesyłki."


14 maj 2013

Vlepki dostępne... szturmem na zakupy!



Przed nami mecz u siebie z Ruchem, to także będzie okazja do odwiedzin naszych sklepów Strefy Kiboli i R22.

Ja jednak skupię się na tematyce która najbardziej mnie interesuje, czyli vlepki.

Z niepokojem patrzę na sprzedaż ostatniej serii "Wisła Graffiti".

Naprawdę sporo tych vlepek cegiełek jeszcze zostało. Ta vlepka coś ostatnio słabo się sprzedaje.

Ostatnie miesiące a nawet lata były bardzo dobre pod względem sprzedaży vlepek. Śledząc rynek Europejski a szczególnie
nasz rodzimy, śmiało mogę stwierdzić że Wisła jest w ścisłej czołówce (sądzę że na miejscu drugim) pod względem
sprzedaży, różnorodności, potencjału grafików,wykonania no i najważniejsze-zainteresowanie kolekcjonerów. Co się stało teraz??


Słaba sprzedaż bardzo ważnej dla naszych Grafficiarzy vlepki, tłumaczę słabszą frekwencją na meczu i mam nadzieję że to pojedynczy przypadek braku zainteresowania.



Ja jednak będę zachęcał do odwiedzenia Strefy Kiboli i wykupienia całego nakładu tych vlepek.

Cena za sztukę to 2 zł, ale jest to cegiełka, a zysk idzie na to co niejednokrotnie chwalicie na forach, Fb, czy innych portalach. Vlepka jest vlepką zakwalifikowaną do okazjonalnych i na pewno nie będzie jej już nigdy w sprzedaży.

Sam kupiłem kilka sztuk i zachęcam wszystkich kolekcjonerów ale także wszystkich Wiślaków do kupna.

W waszych rekach jest to co widzicie idąc do szkoły , pracy itd.


Ponadto można nabywać dodatek patriotów w postaci "zakazu ped..."
Obie vlepki każdy z was powinien mieć w swojej kolekcji.

Żeby was zachęcić pokazuję zdjęcia tych dwóch wzorów.
Pozdrawiam i zachęcam odwiedzania SK i R22!