1 sie 2010

Europa: Aris Saloniki





Przeglądając moje zdjęcia vlepek ekip europejskich jako pierwsze w afabecie były naklejki Arisu Saloniki czyli niedawnego przeciwnika Jagiellonii Białystok w pucharach.


Tak więc wstawiam kilka fotek z vlepkami, by porównać poziom, pomysły oraz wykonanie kibiców z Grecji.








Jak by się tak przypatrzyć wszystkim vlepkom Arisu to duża jej część są to vlepki okrągłe niezbyt popularne w naszym kraju.

Łódź, Przemyśl, Skawina czyli aktualizacja!




Na stronie została przeprowadzona aktualizacja archiwum vlepek.

Zostały dodane vlepki w dziale Fc o fc Łódź, fc Przemyśl, fc Skawina.

Dział okazjonalne uzupełnia seria Wakacje 2010 oraz 5 edycja Wisła Graffiti.

Aktualizując dziś "vlepki Wisły" wpadłem na pomysł by wprowadzić jakieś urozmaicenia odnośnie vlepek.


Bywają takie okresy w roku kiedy to są pewne przestoje w wydawaniu nowych serii oficjalnych oraz FC i Osiedlówek.

Pomyślałem ze w przerwach miedzy opisywaniem naszych vlepek, pisać i pokazywać zdjęcia vlepek ekip z całej europy, ekip które prezentują różne style vlepkarskie oraz poziomy zaawansowania.Myślę ze jest to dość ciekawe, czasem pooglądać vlepki z Grecji, Niemiec,Serbii czy też Anglii.
Niebawem pierwsze zdjęcia jakiejś Europejskiej ekipy


WISŁA!!

2 lip 2010

Seria Wakacje 2010!!


12 lipca 2010 roku ukaże się w sprzedaże się specjalna seria "WISŁA KRAKÓW NA WAKACJACH"

Zestaw składa się z 4 vlepek o wymiarach 8x8cm i 4x20cm.

Vlepki wydawane są za zgodą UW, Całkowity zysk przeznaczony jest na:UW, MARIUSZA ROKICKIEGO oraz NA POMOC CHŁOPAKOM !!

Dostępne na allegro oraz jak zwykle w Fanatyku w Hali Wisły.
Zachęcam do kupowania i wspomagania Wiślackiego ruchu kibicowskiego!!

28 maj 2010

Wola Duchacka pierwsza edycja!


Pojawia się pierwsza seria vlepek Wisły z Woli Duchackiej.
Są to cztery vlepki, zysk ze sprzedaży idzie na "malowanie okolic"
Zachęcam do kupna!

26 maj 2010

Tyniec.




Pojawia się w sprzedaży vlepka z Tyńca.Jest to podłużna vlepka o wymiarach 5X30.
Cena 5szt za 3,5 zł.
Cel sprzedaży to "malowanie okolic"
Więcej info na forum Wiślackim.

11 maj 2010

POWRÓT NA R22-WIELKA ZBIÓRKA NA OPRAWĘ


15 maj 2010 na meczu Wisła Kraków- Odra Wodzisław zostanie przeprowadzona zbiórka na oprawę otwierającą nasz dom czyli stadion przy ulicy Reymonta 22.
Zachęcam każdego do wspomagania Ultra Wisła która postara się by start na nowym stadionie był czymś czego nie zapomnie cała kibicowska Polska.
Każdy ko wrzuci do puszki 5 zł dostanie wyjątkową vlepke o rozmiarze 15 X 15.
Każdy coś wrzuca !!!!!! to nasz obowiązek a jednoczesnie każdy kolekcjoner wzbogaca się o vlepkę!!!!

WISŁA DUMA KRAKOWA I POLSKI!

2 maj 2010

Flagi-Vlepki część 2


Kolejne zdjęcia vlepek i ich odpowiedniki w postaci flag wywieszanych na R22.