21 mar 2013

Smyczki Ś-W-L! - cegiełkaKażdy znas doskonale wie co wydarzyło sie podczas powrotu Lechistów z Gliwic.... Los Naszych braci nigdy nie był i nie będzie nam obojetny! niestety 2 z nich ( Kuba i Marcin) jechali w autokarze i odnieśli rozległe obrażenia. Wiślackie Wadowice organizują zbiórke mającą na celu pomoc im w tych trudnych chwilach - dlatego powstaje własnie ta smyczka cegiełka.
Jej cena to jedyne 15zł... prawda że nie wiele? a dla niektórych ta pomoc może być naprawde bez cenna i zadecydować i ich dalszej jakości życia (tak -w tych sowach nie ma ani cienia przesady). Prosimy Was o wsparcie w końcu Wisła z Krakowa to Lechii druga powłowa, a "nasza zgoda to nie tylko impreze i dobra zabawa - to prawdziwa przyjaźń - NAJWAŻNIEJSZA W ZYCIU SPRAWA". Za nieco ponad tydzień kolejny mecz zgodowy, może zamiast plecaka wypchanego piwem weźcie ze sobą własnie taką smyczke i przekażcie swoim braciom z Gdańska!

Zamówienia możecie składać na mail 1906wisla@interia.pl.
Pozdrawiamy i do zobaczenia na kibicowskim szlaku

Wiślackie Wadowice

4 komentarze:

 1. Co w tym zamówieniu trzeba napisać ??

  OdpowiedzUsuń
 2. Dajcie jakiś przykład zamówienia, bo nigdy jeszcze tak nie zamawiałem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszecie ze chcecie smyczki. Ilość sztuk. I prosicie o podanie danych do przelewu z wysyłką. Piszecie też kiedy jesteście w stanie wpłacić kase i zostawiacie swoj adres do wysyłki. Tyle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jest jakas szansa aby odebrac ta smyczke osobiscie?

  OdpowiedzUsuń