17 mar 2013

Gmina Tokarnia

5 komentarzy:

 1. vlepki proste ale ładne, będą dobrze widoczne. Swoją drogą - dziwna "moda" zapanowała na Wiśle, prawie każde osiedle czy FC ma ambicję mieć własne logo, to już się robi trochę nudne... W chwili obecnej mamy z 10 tysięcy niepotrzebnych kombinacji Białej Gwiazdy z nazwą miejscowości/osiedla.Trochę to bez sensu ale róbta co chceta, demokracja jest(podobno). Moim zdaniem tylko najsilniejsze osiedla i fc ewentualnie powinny wyróżniać się własnym logo. Bez napinki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczególnie jeżeli dane logo nigdzie nie istnieje poza vlepkami czy gadżetami. Na murach zazwyczaj nie widać tych logo z wyjątkiem NH, Gdowa i kilku innych ekip.

   Usuń
  2. Czyli twoim zdaniem lepiej żeby młodzi siedzieli i Ch**a robili .chyba lepiej żeby coś kminili .
   na murach może widać NH , gdów i kilka innych ekip ale oni maja "Warunki" i ludzi od tego ... a nie którzy muszą sobie radzić sami . nie porównujcie tak konkretnych Os czy Fc do małych gmin / wsi bo to jednak nie fair

   Usuń
 2. jestem jak najbardziej za, niech działają, po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat patologicznej żądzy posiadania własnego logo. Na logo trzeba sobie w pewien sposób zasłużyć.Można działać bez niego. Wiadomo, że każda ekipa ma swój potencjał mniejszy lub większy, nikt nie mówi, że dane FC jest gorsze bo działa w małej miejscowości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszamy do gminy jeżeli są wątpliwości ;) Młoda Wiara Gminy strzeże!

  OdpowiedzUsuń