4 sty 2013

Taki był 2012 rok!

Od kilku dni mamy rok 2013.Czas na podsumowania naszego świata Vlepek Wisły.2012 rok był rokiem najbardziej obfitym w informacje, zdjęcia, artykuły w całej swojej 3 letniej karierze. Ukazało 136 New’sów i cala masa zdjęć. Zostało nawiązane bardzo dużo kontaktów z wieloma wspaniałymi osobami, kibicami, kolekcjonerami.
Dzięki naszej skromnej działalności Non profit pomogliśmy nie jednemu Funclubowi, osiedlowi czy też miastu gdzie wydaje się vlepki Wisły Unii i TKWM .Ten rok obfitował w wiele vlepkowych premier i zaskakujących projektów. Najlepszym jednak akcentem Wiślackich vlepek było wydanie aż 10 edycji „Zaklejamy miasto”. Vlepki były sprzedawane w zestawach po 40 szt. z każdego rodzaju w cienie 5 zł. Przedstawiają one zazwyczaj najpopularniejsze wzory Wiślackie rozpoznawalne w całej Małopolsce jak i kraju.
Już na samym poczatku roku w styczniu 2012 roku bardzo fajna akcja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków jakim było wydanie vlepek Wisła fuTSal. Vlepki były wydane na wzór "oprawy" meczowej w Brzegu na Superpucharze. Zysk z Vlepek był przekazany na oprawy oraz nowy bęben !
Luty to już czas w którym królował temat "PRĄDNIK BIAŁY-pożegnanie starego,idzie nowe!"czyli wydanie vlepki "repliki Flagi".Vlepka pożegnała starą flagę Prądnika Białego, która przeżyła wiele meczów, wyjazdów i godzin z życia Wiślackiego. To prawdziwa legenda naszych flag, rozpoznawalna dla każdego z nas. Jej historia właśnie się kończy i zostaje pożegnana przez Wisłę z Prądnika Białego przez wydanie pamiątkowej vlepki repliki.Nakład 1000 szt. przeznaczona dla ludzi z Prądnika Białego.
W kwietniu ukazała się replika flagi Wisl@cy. Vlepki zostały rozprowadzone w śród WIŚL@KÓW i upiększają stadiony w całej Polsce oraz setki innych miejsc.Nakład okazał się i tak za mały gdyż wszystko się rozeszło. Z mojej strony gratulacje dla chłopaków za przypomnienie o sobie i wypuszczenie zacnej vlepki repliki.
Nadszedł maj i pojawiła się pierwsza edycja "Zaklejamy miasto". W cenie 5 zł za 40 szt. z jednego wzoru. Edycja ta rozeszła się w jeden dzień co zaowocowało koleną edycja kilka dni później!
Mecz z Wisłą Kraków który był dla nas piłkarskim świętem obfitował w wydanie okolicznościowej vlepki. Każda osoba, która wspomagała akcje zbierania pieniedzy na oprawe Unii w tym dniu w wysokości 5 zł lub dostarczyła serpentyny otrzymała vlepki.
Miało też miejsce dość zaskakujące ale jednak prawdziwe zdarzenie. Grupa rodowitych Duńczyków mieszkających w Dani wydaje vlepki Wisła Denmark- ą to Duńczycy mieszkający w Silkeborg w Danii i kibicującym Wiśle, jeżdżącym na mecze DUMY KRAKOWA. Pierwszą edycję vlepek wydali w grudniu 2011 roku, szybko bo już miesiąc potem ukazała się koszulka. Sierpień to już afera "opraFców"(Cracovia) i vlepka z naszej oprawy
Wrzesień Zaklejamy Miasto wersja Herbowa
Listopad i pierwsza wielka edycja vlepek z Wieliczki
Wyszły też 3 edycje Zaklejamy Miasto 8.9.10 Grafika niżej to seria nr.8
Był to całkiem udany rok vlepek Wisły. W następnym życzył bym sobie jeszcze więcej świetnych vlepek a wam TRÓJKOLOROWEGO KRAKOWA!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz