29 gru 2012

Nowości u BRACI Z TARNOWA!

Kilka nowości od naszych przyjaciół z Unii Tarnów. Wszystkie zamówienia robimy pod nowym adresem:pamiatki@elitatarnowa.pl do kazdej przesyłki praktyczny kalendarzyk kieszonkowe Unii Tarnów na rok 2013 gratis!
Mamy do zaoferowania opaski silikonowe Unii Tarnów o wzorze "Jaskółki" na podstawie kultowej flagi "Jaskółki" Unii Tarnów .oferowane opaski silikonowe to absolutny hit na tarnowskim rynku pamiątek sportowych Unii Tarnów .każda opaska jest indywidualnie zapakowana , idealnie nadaje się do codziennego użytkowania ,podczas treningu lub pobytu na basenie .cena: 5pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki zainteresowanych zapraszam na priv .
mamy do zaoferowania czapkę zimową Unii Tarnów "uszatkę" z haftowanym herbem Unii , czapka jest koloru niebieskiego ,podszywana polarem .Czapka jest bardzo ciepła , idealnie nadaje się na zimowe wieczory , podczas zimowych atrakcji(narty, sanki , łyżwy ,zimowiska), jak również do pracy na magazynie i halach handlowych . cena: 30pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki zainteresowanych zapraszam na priv.
mamy do zaoferowania klasyczną czapkę zimową Unii Tarnów w bardzo ładną krateczkę w stylu "casual" z haftowanym herbem Unii Tarnów . cena: 30pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki zainteresowanych zapraszam na priv .
Wszystkie zamówienia robimy pod nowym adresem:pamiatki@elitatarnowa.pl do kazdej przesyłki praktyczny kalendarzyk kieszonkowe Unii Tarnów na rok 2013 gratis! Szczerze zachęcam do wspomagania naszych braci z Biało-Niebieskiego Tarnowa.Asortyment mają naprawdę pokaźny i każdy znajdzie tam coś dla siebie, a każdy Wiślak jest w Tarnowie mile widziany! ZEEEEETKS!!! A to adres pod ktorym można zobaczyć wszystkie gadżety UNII: http://forum.uniatarnow.net/viewforum.php?f=31

3 komentarze:

 1. Będą w Wiślackim Świecie/R22/Strefie Kiboli?

  OdpowiedzUsuń
 2. haha standardowo prze każdym zdjęciu będę w SK ?
  jeżeli nie piszę to znaczy nie ma
  masz opcje wysyłki .

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkich chętnych zapraszam na maila : pamiatki@elitatarnowa.pl , wszystkie gadżety Unii Tarnów , która są dostępne , dostępne są w wysyłce , koszty wysyłki nie są duże a dostarczane są pocztą polską do klienta , oferta jest coraz bogatsza , życzę szczęsliwego nowego roku , a wszystkich chętnych zapraszam raz jeszcze na maila : pamiatki@elitatarnowa.pl

  OdpowiedzUsuń