6 kwi 2013

Małopolscy Patrioci część 3 - jutro na meczu.

Małopolscy Patrioci wydali właśnie 3 edycję vlepek.

Zachęcamy gorąco do nabywania pakietów. Zysk w całości przeznaczony na naszą działalność ( organizacje marszów, dbanie o groby, plakatowanie ).

Odbiór możliwy m.in. jutro na meczu z Piastem czy na Marszu Katyńskim.

Wysyłamy również pocztą polską.

Dane kontaktowe : patriocimalopolscy@gmail.com albo można ich znaleźć na FB

Bardzo ważne-POMAGAMY DALEJ

Informacja bardzo ważna i mam nadzieję że sporo Wiślakow to przeczyta.
Smyczki cegiełki pomoc dla Lechistów jutro przed meczem od godziny 15 będą do kupienia u Wiślaków.

Jeśli ktoś nie chce żadnej smyczki może przynieść gadżet na aukcję, a pieniądze przeznaczone na pomoc.

I najważniejsza sprawa czyli robimy MEGA ZBIÓRKĘ vlepek. Każdy kto może przynosi 10 albo 50 albo 100 vlepek.



Vlepki uzbierane zostaną wystawione na Allegro i sprzedane, a pieniądze oczywiście na ten sam cel.
Proszę to informację przekazać znajomym z ktorymi idziecie na mecz.
Chcemy liczyć jutro przekazane od was vlepki nie w sztukach, ale w KILOGRAMACH.

Smyczki od 15 u Wiślaków:



5 kwi 2013

Bukowno na wyjeździe

Kilka fotek od chłopaków z Bukowna
Wisła Bukowno na wyjeździe u braci z Gdańska




dziękujemy chłopakom za fotki jednocześnie zachęcam do nadsyłania zdjęć vlepek na vlepkiwisla@o2.pl

Ryczów



Chłopaki z Ryczowa wydali 2 wzory vlepk.
nakład po 500 szt. ze wzory 8x8.
Vlepki nie są w sprzedaży tylko dla ich użytku.

Podsumowanie vlepek- Wiślaccy Patrioci



Grupa Wiślackich Patriotów to grupa, która organizuje wiele inicjatyw związanych z szerzeniem patriotyzmu w śród Wiślaków.

Wiele wspaniałych akcji wyszło z rąk tej grupy, jednak grupa ta wydaje też cyklicznie vlepki związane z Polską oraz oczywiście Wisłą co mnie akurat bardzo cieszy.

Wyszły 3 edycje vlepek Wiślackich Patriotów + jedna vlepka która zapoczątkowała następne serie.

Pierwsza vlepka która nie była wliczana w żadna serię była to vlepka 8x8 cm. Zapowiadana była jako cegiełka na rozwój grupy.Sprzedawana w pakiecie 10 vlepek za 5 zł.Data wydania to 10.06.2012.



Pierwszą duża oficjalną serią była seria wydana 09.08.2012 roku. Można było kupić 1 edycje vlepek WP. 4 wzory 8x8cm , 1 wzór 5x20 cm i 1 wzór 5x15cm. Cena pakietu wynosiła: 6zł za 30 sztuk(po 5 ze wzoru).



Kolejna edycja wyszła 20.09.2012



3 edycja



4 edycja vlepek Wiślackich Patriotów to już czas aktualny. 02.04.2013 wychodzi świetna edycja, najlepsza jaką wydali WP.

Przypominam że ta edycja której makieta znajduje się poniżej jest caly czas do kupienia w SK.

Zbliża się mecz z Piatem więc jest okazja by Strefa Kiboli opustoszała z vlepek WP i tego serdecznie życzę WIŚLACKIM PATRIOTOM.


Kaszów

Właśnie ukazały się vlepki z Kaszowa.

10 sztuk jednego wzoru w pakiecie, czyli 20 sztuk za 5zł

nakład po 500 sztuk

jeśli ktoś jest chętny :tomaszek517@wp.pl

3 kwi 2013

Zaklejają Sanok

Wyszła vlepka na rozklejkę. Wiślacy z Sanoka wydali jeden wzór o nakładzie 500 sztuk.

8 x 8 cm, produkcją UltraFactory

Informacja o tej vlepce jest ciekawostką gdyż vlepka nie będzie w sprzedaży.