11 lis 2010

Wisła Graffiti # 6!!!


Tak będzie wyglądać 6 edycja vlepek Wisła Graffiti!!

Każdy kto wrzuci więcej niż 5 zł na meczu otrzyma tą oto vlepkę.

Zachęcam każdego Wiślaka i każdego kolekcjonera, bo może sie okazać ze po meczu z Legią już jej nigdzie nie dostaniecie!!

JUTRO KAŻDY WRZUCA DO PUSZKI!!!!

8 lis 2010

Na meczu z Legią okazja...


Na meczu Wisła vs Legia który odbędzie się w piątek wieczorem, będą rozprowadzane vlepki okazjonalne.

Każdy szanujący się Wiślak wspomaga UW i WG wrzucając do puszki wrzucając minimum 5zł!!

"Na tym meczu bijemy rekord zbiórki na cele ultras.
Wstępny plan zakłada, że każdy kibic dostanie małą vlepkę o tematyce graffiti, niezależnie od tego, czy wspomoże nas finansowo. Duże vlepki natomiast będą wydawane kibicom bardziej hojnym.

Przed meczem zbiórka odbędzie się jedynie na trybunie od Parku Jordana (D,E,F) natomiast zbiórka na sektorze G będzie prowadzona w trakcie meczu.

Przy wysokiej frekwencji takie rozwiązanie powinno ułatwić dotarcie do każdego kibica.

Dla Was to jedyne 5 złotych, które nam ułatwi życie i da powody, by z nadzieją spoglądać w przyszłość. Przed nami zima, niezależnie od tego, czy będzie mroźna, czy ciepła nie mamy zamiaru spędzać jej zabunkrowani w swoich domach.

Z góry dziękujemy za każdy grosz. "



UW, WG

24 paź 2010

2 oficjalna seria vlepek Sopockiej Lechii



2 oficjalna seria vlepek Sopockiej Lechii.

Nasi bracia wydają komplet składający się z 11 vlepek w tym jedna długa.

15 paź 2010

Wisła Kraków Zasadne.



Jak się okazuje vlepki Wisła Zasadne będą wydane w 1 serii oficjalnej z dwoma wzorami, a nie jak wczoraj było pisane z 6.

Pomyłka została skorygowana przy współpracy z projektantem vlepek dla Zasadne.

Nakład wynosi po 500 sztuk z każdego wzoru.

14 paź 2010

FC Kamienica




FC Kamienica wydaje 4 wzory po 500 sztuk każdy.

9 paź 2010

WISŁA on tour 2010



Informujemy, że rezerwacje dokonano na ponad 700 biletów na mecz w Poznaniu.

Wszyscy którzy dokonali rezerwacji otrzymali zwrotną wiadomość.

Wiele wskazuje na to, że wyjazd na Bułgarską będzie cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Już w poniedziałek rozpoczną się zapisy w kasach przy Reymonta 22 (kontener obok Wiślackiego Świata).


Niebawem podamy szczegółowy harmonogram zapisów na najbliższy tydzień.
Niestety bilety nie dotrą do Krakowa na początku tygodnia, w Poznaniu wytąpiły problemy z systemem biletowy. Jednakże zapisy w kasach zaczynamy od poniedziałku, bilety będą do odbioru jak tylko dotrą do Krakowa.

Pamiętajcie:
Do Poznania jedziemy nie tylko „zaliczyć" wyjazd, zrobić dobrą liczbę wyjazdową, ale przede wszystkim odpowiednio zaprezentować się pod względem kibicowskim.
Już dziś namawiając swoich znajomych na wyjazd przypominajcie im o czerwonych koszulkach, zaangażowaniu w doping, odpowiednim zachowaniu na trasie, o tym, że wyjazd nie ma być wymuszonym obowiązkiem ale świetną zabawą.

Mamy nadzieję, że 31 października każdy kto wraz z nami zawita na stadion Lecha po meczu będzie mógł być dumny z tego, że wspólnie stworzyliśmy niepowtarzalną atmosferę.

Zapraszamy na zapisy!
źródło: kibicewisly.pl

nie doPoznania ..



Mecz w Poznaniu odbędzie się 31 październikao godz. 17.

Do sprzedaży trafi ok. 2100 biletów.



Na wyjazd udamy się pociągami specjalnymi:

- koszt przejazdu 65 zł

- cena biletu 20 zł





Bilety do nabycia tylko w pakiecie z przejazdem pociągiem specjalnym.



FC oraz osiedla do piątku(8.10.2010) do godz. 22 mogą wysyłać zamówienia na bilety, pod uwagę będą brane tylko listy od 15 osób wzwyż.

Na jednej liście mogą widnieć przedstawiciele różnych osiedli i miejscowości, prosimy zgłaszać tylko osoby które na pewno na wyjazd jadą.



Listy prosimy wysyłać na mail: naszewyjazdy@kibicewisly.pl



w temacie maila wpisujemy: REZERWACJA POZNAŃ



Listę wysyłamy w pliku Excel:

1 kolumna: nazwisko, 2 kolumna: imię, 3 kolumna: PESEL, 4 kolumna: osiedle/miejscowość



Dane wpisujemy wedle wzoru poniżej.



np.


LP. NAZWISKO IMIĘ PESEL OSIEDLE
1. KOWALSKI JAN 85121611111 WOLA DUCHACKA
2. NOWAK ANNA 78042322222 RUCZAJ
3. KOT MONIKA
95061344444 SŁOMNIKI





Sprzedaż w kasach (zapisać będzie można dowolną ilość osób) oraz odbiory zarezerwowanych biletów rozpocznie się na początku przyszłego tygodnia. Dokładne terminy podamy jak otrzymamy potwierdzenie kiedy bilety dotrą do Krakowa.



Do meczu pozostał prawie miesiąc to wystarczajacy okres czasu by uzbierać potrzebne fundusze, mamy nadzieję iż udamy się do Poznania w komplecie.

Kilka słów odnośnie ceny pociągu.



-mecz odbędzie się tuż przed Świętem Zmarłych, PKP uruchamia z tej okazji dodatkowe pociągi przez co krakowskie PKP ma duże braki w taborze kolejowym, wagony dla nas sprowadzone zostaną z Opola, co wiąże się niestety z dodatkowymi kosztami


- początkowa cena za pociągi była o 20 tys. wyższa od obecnej, po negocjacjach udało się nam załatwić tańsze pociągi

- od ostatniego wyjazdu do Poznania minęło ponad 2,5 roku ceny wzrosły

- do specjali które wyruszyły do Poznania w 2008 roku, SKWK dopłaciło kilkanaście tysięcy, na dzień dzisiejszy nie stać nas na dofinansowanie


- prowadzone są rozmowy o dofinansowanie pociągów z pewnych źródeł, jeżeli rozmowy się powiadą, cena trochę spadnie

- cena za przejazd w obie strony wynosi praktycznie tyle ile przejazd w 1 str. pociągiem kursowym

Zapraszamy na zapisy!
źródło: kibicewisly.pl