13 lis 2012

XXXI LO

11 komentarzy:

 1. Beda w Strefie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe.. dużo żydów tam zawsze chodziło tylko od kąt przeniesiono liceum na red Prądnik to chłopaki zaopiekowali się nimi.. śmieszne jest trochę to że ludzie z 31 lo dopisali sobie tę zasługę ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego dopisali? przecież nie pisze nigdzie Jeb**iemy żydów na okrągło maczetami.... tylko że nie ma pasiaków. A co mieli napisać tekst w stylu ze znjomi z Prądnika pomogli nam rozgonić zydostwo? czy cos takiego?

  OdpowiedzUsuń
 4. W SK nie będzie, jeśli ktoś zainteresowany niech pisze na gg: 43886815 ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. a jakis email ? nie mam gg

  OdpowiedzUsuń
 6. pisz na 31LOvlepki@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne ;))) słyszałem że do samego liceum chodzi może z 2-3 konkretnych chłopaków, więc też troche dziwne ;p

  OdpowiedzUsuń
 8. a ja słyszałem ze do 31 chodzi Si...ko to prawda? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No i co że chodziły tu wcześniej pejsy ?! Ważne jest to, ze zawsze tam ktoś z właściwej strony błoń był ! Liczą się chęci i działania w tym kierunku !!! A to że szkołę przenieśli na Red Prądnik to tylko pomogło , aby Armia Wisły się rozrastała w tej szkole !

  OdpowiedzUsuń
 10. wcześniej chodziły ale po przeprowadzce na Prądnik wszyscy się wypisali ze szkoły, jeszcze przed rozpoczęciem roku to zbędne są tu komentarze typu że Prądnik Nam pomógł, jak już coś to pomogło Nam to że Prądnik słynie z Wisły a nie że chłopaki rozgonili zydostwo... Popieram kolege wyżej ^^ pejsów w szkole nie ma, są tylko dobrzy chłopacy ze smyczkami Wisły i wszędzie vlepy, 31 LO BĘDZIE I JEST WIŚLACKIE dokładnie od tego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. haha :D "wszędzie vlepy" Uwaga vlepów jest w całej szkole góra 5, może nawet podam więcej szczegółów: w jednej sali, a jeszcze dokładniej na brystolu, gdzie są wzory skróconego mnożenia :) chyba, że naklejacie je również w niewidocznych miejscach, żeby pokazać wierność klubowi :D "dobrzy chłopacy ze smyczkami Wisły" czyli rozumiem, że dobrych chłopaków jest ok 3? Jakoś nie widać "wielkich" kibiców. Rozumiem,że wzieliście sobie do serca lekcje filozofii i chcecie ją wprowadzić w życie (non omnis moriar)naklejając je,ale zrozumcie, że nigdy, żadna szkoła nie będzie w 100% za jednym klubem i nie mogę się z Wami zgodzić, ze nie ma kibiców cracovii, że ich rozgoniliście, czy że się wypisali, bo z tego co mi wiadomo to są i będą to tak a propos wypowiedzi powyżej :)" Armia Wisły się rozrasta w tej szkole" okej, może faktycznie jesteście Koledzy bardziej pewni siebie, nie boicie się, ale tylko dlatego, czujecie się pewnie, że wiecie, że na Prądniku rządzi Wisła, że Oni Wam pomogą. Jakoś jeszcze nie słyszałam, o żadnej klubowej aferze... czy aby tylko dlatego, że kibiców cracovii nie ma?

  OdpowiedzUsuń