16 lis 2012

Tradycja zaklejania Krakowa

Czas na przypomnienie edycji "na rozklejkę" 23 maja to data pierwszej edycji "na rozlejkę". Wyszło wtedy 5 wzorów o rozmiarach 10x10 co jak później każdy z nas pamięta przyjęło się bezapelacyjnie. W ciągu kilku ostatnich miesięcy wyszło 9 edycji.Vlepki są sprzedawane w zestawach po 40 szt. z każdego rodzaju w cienie 5 zł.Przedstawiają one zazwyczaj najpopularniejsze wzory Wiślackie rozpoznawalne w całej Małopolsce jak i kraju.
Przed nami mecz, w niedziele z naszymi braćmi z Wrocławia i od razu pojawia się doskonała okazja do zakupienia kolejnej unikatowej edycji numer 9! Chodząc po Krakowie z wyczulonym wzrokiem na to co pisze po murach, jakie vlepki na przystankach, autobusach, szybach itd. stwierdzam bardzo wielką poprawę na plus zaznaczania Wiślackiej niepodważalnej obecności w Krakowie i Małopolsce. Ale czy każdy z nas może z ręką na sercu powiedzieć- "ja też kupiłem pakiet vlepek i rozkleiłem je gdzie tylko mogłem" ??? Myślę że powinniśmy zrobić sobie rachunek serca i poprawić ten aspekt życia Krakowskiego. JEDNO PIWO MNIEJ = 40 vlepek trójkolorowych więcej w Krakowie.. Serdecznie zachęcam do kupowania edycji "na rozklejkę". 9 Edycja jest caly czas dostępna w Strefie Kibola w hali Wisły i liczę na to że w dniu meczu z WKS'em nie zostanie ani jeden zestaw, co będzie oznaczać 10 edycję. Vlepki są doskonałe a tym co nie widzieli wcześniejszych edycji oraz ani razu nie nabyli zestawu przypominamy wszystkie serie poniżej: 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9. seria już do kupienia w Strefie Kibola - zawiera vlepki z jednej najlpeszych naszych opraw w historii.

3 komentarze:

 1. Jutro przyjeżdżam z Wrocławia do Krk, takie pytanko: czy w SK dostępna jest tylko 9 edycja, czy są jakieś wcześniejsze (szczególnie zależy mi na 8, bo naprawdę kozacka)?

  OdpowiedzUsuń
 2. może zostały jakieś resztki ale wątpie.
  Raczej niema już.Ale jak będziesz pytaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a wy sklepiku R22 beda tez vlepki zaklejamy miasto cz 8/9.?

   Usuń