Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wisła vlepki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wisła vlepki. Pokaż wszystkie posty

30 lip 2011

47seria!!


Już niebawem pojawi się nowa 47 seria vlepek Wisły!!!
Oficjalna długo oczekiwana seria będzie dostepna już przed Meczem z Litexem !
duże w cenie 1 PLN
średnia i podłużna 50 groszy
mała 20 groszy

Oczywiście dostępna na terenach Wisły