Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki albertńskie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą vlepki albertńskie. Pokaż wszystkie posty

5 gru 2011

ALBERTYŃSKIE -Reedycja!



Chłopaki wydają reedycję kultowych vlepek.

Zysk idzie na cele kibicowskie w tamtej okolicy.

Jak ktoś będzie chętny na przesyłkę to prosimy o kontakt na gg,
cena 4 zł za 18 sztuk (3 x 6 wzorów) już z przesyłką.
Pomagamy SWOIM!!

Producenetem tych vlepek jest