
Chłopaki wydają reedycję kultowych vlepek.
Zysk idzie na cele kibicowskie w tamtej okolicy.
Jak ktoś będzie chętny na przesyłkę to prosimy o kontakt na gg,
cena 4 zł za 18 sztuk (3 x 6 wzorów) już z przesyłką.
Pomagamy SWOIM!!
Producenetem tych vlepek jest