Pokazywanie postów oznaczonych etykietą smyczka Unii tarnów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą smyczka Unii tarnów. Pokaż wszystkie posty

15 kwi 2011

Smycze Unii Tarnów.



Pojawił się nowy wzór smyczek Unii Tarnów.

Smyczka z motywem "GNIEWNY" w nawiązaniu do wzoru szalika oraz koszulki z 2009 roku /"GNIEWNY"/.Smyczka wykonana jest metodą sublimacji na satynie(stąd połysk),naszywana na parciany ciemno granatowy pasek ,szerokość 25 mm , ze złączką na klucze oraz na telefon komórkowy .Pierwsza taka smyczka Unii Tarnów wykonana tą metodą(nadruk na satynie ).

Można je kupić pod numerem gg;2801804