Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisła Nowa huta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisła Nowa huta. Pokaż wszystkie posty

20 wrz 2011

Smyczki "Wiślackie Kolorowe"



Pojawiły się smyczki osiedla Kolorowego NH.

Każdy kto chciał by kupić ta smyczkę i wpierać nasze osiedla, może to zrobić przed każdym meczem.

Wydanie smyczki uzgodnione z osobami decyzyjnymi.


Kontakt gg: 5500586

cena to 15zł, z wysyłką 20.


Zachęcam!!!