Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Silkeborg ultras. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Silkeborg ultras. Pokaż wszystkie posty

24 gru 2011

Wisła Denmark cz.3

Trzecia odsłona tego nie typowego zjawiska jakim są rodowici Duńczycy mieszkający w Silkeborg w Danii i kibicującym Wiśle, jeżdżącym na mecze DUMY KRAKOWA.
Tym razem ta grupka chłopaków wydała T-shirt'y z hasłem Wisła Kraków Denmark.


Koszulka o kolorze czarnym w raz z dwoma herbami TS Wisła + czarno-biały na plecach.

Nakład niewielki tylko na potrzeby tej grupy.

Vlepki wydane już wcześniej:



więcej o projekcie vlepkowym Duńczyków pisałem tutaj:

http://vlepkiwisla.blogspot.com/2011/12/wisa-denmark-cz2.html