22 lut 2013

Nowa maskotka Unii

"W hali I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie zmierzyły się zespoły Unii Tarnów oraz gospodarzy - I LO. Pokazowy mecz ma być początkiem cyklu spotkań tarnowskiej młodzieży ze sportowcami.
Organizatorem spotkania byli: portal informacyjny kibiców Unii Tarnów elitatarnowa.pl oraz klub kibica I LO.Zespół Unii zagrał w mieszanym składzie. Sekcję piłkarską reprezentowali: w bramce Dominik Pietuch oraz Fabian Fałowski i Dominik Bednarczyk, zaś żużlowców Jakub Jamróg, Ernest Koza i Edward Mazur. W barwach I Liceum Ogólnokształcącego zagrali Piotr Langer, Seweryn Onak, Jacek Słota, Marcin Czarnik, Michał Boryczko, Michał Sieńczak, Łukasz Hamowski, Szymon Stonka, Marcin Dulęba oraz Bartosz Bałut. Mecz zakończył się wygraną "Jaskółek" 8-5. Przed meczem wystąpił Paweł Chmielarz "Chmielu" z nowym kawałkiem powstałym z okazji 85-lecia Unii Tarnów. Imprezę poprowadził redaktor sportowy Paweł Racibor. Dziękujemy także za okazaną pomoc przy organizacji spotkania sklepowi Martes Sport mieszczącemu się w Galerii Gemini.Podczas dzisiejszej imprezy zadebiutowała maskotka kibiców i wszystkich tarnowskich sportowców z jaskółką w sercu (piłkarzy, żużlowców, koszykarzy, piłkarzy ręcznych, lekkoatletów, pływaków). Maskotka jest dobrym duchem każdej drużyny, poszczególnych sekcji i trzyma kciuki za ich dobry wynik. Wylądowała w Tarnowie dzisiaj o godz. 9:45 i już półtorej godziny później zagościła w murach I LO. Tarnowscy zawodnicy, zarówno piłkarze jak i żużlowcy ciepło ją przyjęli w swoje szeregi i w samych superlatywach wypowiadali się o dobrym duchu drużyny.Już wkrótce rozpoczniemy plebiscyt na imię dla jaskółki. Następnie maskotka otrzyma stosowną koszulkę w biało – niebieskich barwach ze swoim imieniem. Kolejną imprezą, na której się pojawi będzie turniej charytatywny organizowany 6 marca w Krakowie przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków dla Oli Grzyb i Michała Kołodzieja. Na tym turnieju pojawią się również piłkarze Unii Tarnów.

Szkoły chętne do zorganizowania podobnych akcji zapraszamy do zgłaszania się drogą e-mailową: maskotka@elitatarnowa.pl."

info ze stro:

www.zksunia.tarnow.pl

www.pulsmiasta.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz