20 wrz 2012

WIŚLACCY PATRIOCI 2!!!!

W związku z dużym zainteresowaniem pierwszą serią vlepek Wiślackich Patriotów powstała druga seria , jeżeli vlepki będą cieszyły się sporym zainteresowaniem to serie będą wychodzić cyklicznie. Przed meczem z Lechią (około 1,5 h) będzie dostępna 2 seria vlepek w Strefię Kiboli i R22.Cena pakietu wynosi 10 zł (po 5 sztuk każdego wzoru , 15x15 również 5 sztuk). Zachęcamy do zakupu, już niebawem efekty działań Wiślackich Patriotów będzie można ujrzeć również w innej formie.Czołem Wielkiej Polsce!

11 komentarzy:

 1. co to za skrót GNLS?

  OdpowiedzUsuń
 2. good night left side
  wszystkie vlepy oprócz pierwszej słabiutkie niestety. poraz kolejny pisze - popytajcie jakiegos kumatego grafika to wam zrobi za darmo projekt

  OdpowiedzUsuń
 3. kumaty grafik to robił akurat... tylko przekaz miał być prosty i czytelny, kropka w kropkę tak jak tego chcieli Wiślaccy Patrioci. W tym wypadku się z nimi zgadzam. Tego typu vlepki nie muszą być wykozaczone tylko proste i czytelne. Grafik tu nie ma nic do rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Te vlepki są spoko, przekaz tutaj jest najważniejszy

  OdpowiedzUsuń
 5. to zdecydowanie nie wygląda na robote w miare profesjonalnego grafika. Bardziej jak 20 minutowa robota w paincie (zwlaszcza 3 ostatnie kwadratowe vlepy)

  OdpowiedzUsuń
 6. Interesuje mnie wysyłka. Będzie możliwa ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Precz z komuną i pierwszy Krakowski klub nawet spoko ale reszta masakra paint ...

  OdpowiedzUsuń
 8. pierwsza edycja zdecydowanie lepsza

  OdpowiedzUsuń
 9. SŁABO SŁABO SŁABO !!! :/

  OdpowiedzUsuń
 10. vlepka henryk reyman bardzo słaba nie ma na niej polskich znaków!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. vlepy rażą aż pikselami pierwsza edycja super ale ta to jakaś porażka, 10 zł wydałem i jedyny plus tego że idą na działalność Wislackich Patriotów ale same vlepy jako vlepy bardzo słabe i przede wszystkim PIKSELE! kto to robił....

  OdpowiedzUsuń