3 gru 2011

Pomoc dla kibica Lechii!

W ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się o problemie, jaki dotknął kibica Lechii z Tczewa. Syn Sebastiana, niespełna dwuletni Artur Rosa choruje i jedyną szansą na to, by chłopiec odzyskał pełną sprawność są kosztowne rehabilitacje. Jedno spotkanie z rehabilitantem, czy wizyta u lekarza specjalisty wiąże się z wydatkiem rzędu 50-100zł. Dużym krokiem na przód byłby specjalny turnus rehabilitacyjny. Niestety jego koszt jest bardzo wysoki, gdyż oscyluje w granicach 5000 zł.
Kibice z miejscowości będących oficjalnymi fanklubami Lechii Gdańsk postanowili pomóc swojemu przyjacielowi w potrzebie. Zrzeszeni w ramach Rady Fanklubów przygotowaliśmy projekt szalika ukazującego, iż biało-zielone ośrodki stanowią jedność ku chwale gdańskiej Lechii.
Szalik będzie dziany wedle poniższego projektu, metodą HD. Uwaga! Będzie to pierwszy taki szalik na Lechii! Jego koszt to JEDYNE 30zł!Przygotowaliśmy również projekt bluzy. Bluza kosztuje tylko 100 zł, będzie się charakteryzowała doskonałym nadrukiem oraz gramaturą


Osoby zamieszkujące Fankluby w celu zapisania się na któryś z gadżetów, proszone są o kontakt z koordynatorami w swoich miastach. Ci po sporządzeniu listy proszeni są o przekazanie ich Radzie Fanklubów, wraz z zebranymi kwotami.

Osoby, nie mające kontaktów w FC, mogą zapisać się poprzez forum www.lechia.gda.pl, bądź drogą mailową na adres radafc@lwypolnocy.pl
Płatność dla takich osób za pomocą przelewu na numer konta:

42 1050 1764 1000 0090 4849 9090
Dane do przelewu: Robert, Starogard Gdański

W tytule prosimy o podanie swojego nicku (w przypadku zapisów drogą mailową nazwiska) z forum oraz rozmiaru bluzy.

Zapisy na oba gadżety prowadzimy do 20.12.2011

DOCHÓD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA LECZENIE NASZEGO MAŁEGO PRZYJACIELA Z LGFT! Pomóżmy małemu chłopcu odzyskać zdrowie!

LECHIA TO SIŁA, KTÓRA NAS ZJEDNOCZYŁA! FANKLUBY LECHII GDAŃSK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz