23 lis 2011

Wisła Trzebinia!W końcu nadeszła nowa, liczna i jak zwykle dopracowana edycja Wisły z Trzebini!

Wisła Trzebinia to zestaw 7 vlepek o wymiarach 3 - 15x15, 5x25 i 2 - 8x8.

Vlepki są rozprowadzane tylko wśród swoich chłopaków, ale pewnie można je będzie dostać na wyjazdach czy meczach u siebie, kolekcjonerom na pewno chłopaki nie odmówią.

12 komentarzy:

 1. Co za kretyn wymyślił tą vlepkę z faną cracovii. Żydki chodzą po Trzebini i się chwalą że ich flaga jest na vlepach , bo nikt napisów pod nia nie czyta tylko każdy widzi flagę . Debilowi który to wymyślił Nobla.

  yogi tylko TABG

  OdpowiedzUsuń
 2. Witać Brać Wiślacką. Jestem z Białegostoku. Nie chcę się wpierd... w wasze sprawy ale ten gostek ps. yogi troche ma racji . To chyba taka darmowa reklama dla żydów.
  KUMATY:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurwa już widziałem
  dzisiaj na bankomacie
  tą naklejkę tlko że napis był odcięty i wyglądala jak ich , ja pierdole............

  OdpowiedzUsuń
 4. Macie problem? Jeśli w ogóle jesteście wiślakami to dobrze znacie osobę, która wypuściła te vlepki więc walcie z pretensjami do niego a nie żalicie się w necie... Jakoś osoby z Trzebini były zachwycone i 400 pakietów rozeszło się w 2 dni na mieście.
  każda vlepa była przemyślana dokładnie i ma swoje przesłanie... a jak macie siać zamęt to gratuluje bo mi śmierdzą te posty żydowskimi lamentami ! posty pisane jeden po drugim w niewielkich odstępach ! żałosne

  BRAWO ZA POMYSŁ TRZEBINIA ! ŚWIETNA ROBOTA ! A ŻYDY NIECH WSTYDZĄ SIĘ UKŁADÓW Z PSAMI !

  OdpowiedzUsuń
 5. wiecie kto jeździ z flagą, ale wstyd że idzie to w świat co ?:) a jak ktoś uważa, że nikt nie czyta tekstów na vlepkach to po co je w ogóle na nich pisać? po co są vlepki fc i osiedli skoro i tak nikt tekstów nie czyta? to może najlepiej robić tylko vlepki z herbem... przecież jak się zrobi z oprawą to jeszcze ktoś, nie ogarnięty nie skuma czyja to i tylko kasa na vlepkę zmarnowana. Zastanówcie się chwilę za nim coś napiszecie... przecież tekst na vlepce to podstawa coś co ją wyróżnia, nadaje jej charakteru i określa jej przesłanie. Jak chcecie sobie obrazeczki same pooglądać to polecam w kiosku kolorowankę dla dzieci zakupić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Popieram poprzednika . Vlepy bez tekstu to lipa. A ta dyskusja to jak sie domyslam dot. środkowej z flaga żydków. Tekst bardzo dobry tylko ta flaga to nie na miejscu. Widziałem juz troche vlep ale tak patrząc w necie to napis sie zlewa a flaga widoczna jak na dłoni. Pozostałe git.

  OdpowiedzUsuń
 7. o kurwa psia mać. azory z Trzebini sie odezwały i szczekaja dupami po przejebanych derbach. Znowu kompleksy. zwislackie pajace tylko na Wlepkach może swoje żale wylewać w TRZEBINI TYLKO PASY.

  BT

  OdpowiedzUsuń
 8. a tak dla poprawy pamięci SKRÓT GTS

  GWARDYJSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE


  bt

  OdpowiedzUsuń
 9. Bez bluzgania panowie , przecież Wisła to nowoczesny klub:

  TS

  TAJNI WSPÓŁPRACOWNICY

  Pozdro dla Trzebini z Chrzanowa

  OdpowiedzUsuń
 10. Boli? To dobrze bo miało. Na ulicy uciekacie na stadionach reprezentuje was aspirant. Trzymajcie sie JP chłopcy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Sracie gównem :) Pies Wam FLAGĘ WOZI I ZA NIĄ STOI O STRATĘ NIKT SIĘ NIE BOI!!
  TABG
  :) świetne vlepki chłopaki:)
  Kto Nie Z Nami Ten Świnia:)
  WISLA TRZEBINIA!

  OdpowiedzUsuń