4 sty 2013

Taki był 2012 rok!

Od kilku dni mamy rok 2013.Czas na podsumowania naszego świata Vlepek Wisły.2012 rok był rokiem najbardziej obfitym w informacje, zdjęcia, artykuły w całej swojej 3 letniej karierze. Ukazało 136 New’sów i cala masa zdjęć. Zostało nawiązane bardzo dużo kontaktów z wieloma wspaniałymi osobami, kibicami, kolekcjonerami.
Dzięki naszej skromnej działalności Non profit pomogliśmy nie jednemu Funclubowi, osiedlowi czy też miastu gdzie wydaje się vlepki Wisły Unii i TKWM .Ten rok obfitował w wiele vlepkowych premier i zaskakujących projektów. Najlepszym jednak akcentem Wiślackich vlepek było wydanie aż 10 edycji „Zaklejamy miasto”. Vlepki były sprzedawane w zestawach po 40 szt. z każdego rodzaju w cienie 5 zł. Przedstawiają one zazwyczaj najpopularniejsze wzory Wiślackie rozpoznawalne w całej Małopolsce jak i kraju.
Już na samym poczatku roku w styczniu 2012 roku bardzo fajna akcja Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków jakim było wydanie vlepek Wisła fuTSal. Vlepki były wydane na wzór "oprawy" meczowej w Brzegu na Superpucharze. Zysk z Vlepek był przekazany na oprawy oraz nowy bęben !
Luty to już czas w którym królował temat "PRĄDNIK BIAŁY-pożegnanie starego,idzie nowe!"czyli wydanie vlepki "repliki Flagi".Vlepka pożegnała starą flagę Prądnika Białego, która przeżyła wiele meczów, wyjazdów i godzin z życia Wiślackiego. To prawdziwa legenda naszych flag, rozpoznawalna dla każdego z nas. Jej historia właśnie się kończy i zostaje pożegnana przez Wisłę z Prądnika Białego przez wydanie pamiątkowej vlepki repliki.Nakład 1000 szt. przeznaczona dla ludzi z Prądnika Białego.
W kwietniu ukazała się replika flagi Wisl@cy. Vlepki zostały rozprowadzone w śród WIŚL@KÓW i upiększają stadiony w całej Polsce oraz setki innych miejsc.Nakład okazał się i tak za mały gdyż wszystko się rozeszło. Z mojej strony gratulacje dla chłopaków za przypomnienie o sobie i wypuszczenie zacnej vlepki repliki.
Nadszedł maj i pojawiła się pierwsza edycja "Zaklejamy miasto". W cenie 5 zł za 40 szt. z jednego wzoru. Edycja ta rozeszła się w jeden dzień co zaowocowało koleną edycja kilka dni później!
Mecz z Wisłą Kraków który był dla nas piłkarskim świętem obfitował w wydanie okolicznościowej vlepki. Każda osoba, która wspomagała akcje zbierania pieniedzy na oprawe Unii w tym dniu w wysokości 5 zł lub dostarczyła serpentyny otrzymała vlepki.
Miało też miejsce dość zaskakujące ale jednak prawdziwe zdarzenie. Grupa rodowitych Duńczyków mieszkających w Dani wydaje vlepki Wisła Denmark- ą to Duńczycy mieszkający w Silkeborg w Danii i kibicującym Wiśle, jeżdżącym na mecze DUMY KRAKOWA. Pierwszą edycję vlepek wydali w grudniu 2011 roku, szybko bo już miesiąc potem ukazała się koszulka. Sierpień to już afera "opraFców"(Cracovia) i vlepka z naszej oprawy
Wrzesień Zaklejamy Miasto wersja Herbowa
Listopad i pierwsza wielka edycja vlepek z Wieliczki
Wyszły też 3 edycje Zaklejamy Miasto 8.9.10 Grafika niżej to seria nr.8
Był to całkiem udany rok vlepek Wisły. W następnym życzył bym sobie jeszcze więcej świetnych vlepek a wam TRÓJKOLOROWEGO KRAKOWA!!

29 gru 2012

Nowości u BRACI Z TARNOWA!

Kilka nowości od naszych przyjaciół z Unii Tarnów. Wszystkie zamówienia robimy pod nowym adresem:pamiatki@elitatarnowa.pl do kazdej przesyłki praktyczny kalendarzyk kieszonkowe Unii Tarnów na rok 2013 gratis!
Mamy do zaoferowania opaski silikonowe Unii Tarnów o wzorze "Jaskółki" na podstawie kultowej flagi "Jaskółki" Unii Tarnów .oferowane opaski silikonowe to absolutny hit na tarnowskim rynku pamiątek sportowych Unii Tarnów .każda opaska jest indywidualnie zapakowana , idealnie nadaje się do codziennego użytkowania ,podczas treningu lub pobytu na basenie .cena: 5pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki zainteresowanych zapraszam na priv .
mamy do zaoferowania czapkę zimową Unii Tarnów "uszatkę" z haftowanym herbem Unii , czapka jest koloru niebieskiego ,podszywana polarem .Czapka jest bardzo ciepła , idealnie nadaje się na zimowe wieczory , podczas zimowych atrakcji(narty, sanki , łyżwy ,zimowiska), jak również do pracy na magazynie i halach handlowych . cena: 30pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki zainteresowanych zapraszam na priv.
mamy do zaoferowania klasyczną czapkę zimową Unii Tarnów w bardzo ładną krateczkę w stylu "casual" z haftowanym herbem Unii Tarnów . cena: 30pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki zainteresowanych zapraszam na priv .
Wszystkie zamówienia robimy pod nowym adresem:pamiatki@elitatarnowa.pl do kazdej przesyłki praktyczny kalendarzyk kieszonkowe Unii Tarnów na rok 2013 gratis! Szczerze zachęcam do wspomagania naszych braci z Biało-Niebieskiego Tarnowa.Asortyment mają naprawdę pokaźny i każdy znajdzie tam coś dla siebie, a każdy Wiślak jest w Tarnowie mile widziany! ZEEEEETKS!!! A to adres pod ktorym można zobaczyć wszystkie gadżety UNII: http://forum.uniatarnow.net/viewforum.php?f=31

23 gru 2012

Wesołych Świąt!

Vlepkiwisla życzy wszystkim sympatykom naszej witryny oraz kolekconerom, aktywnym vlepkarzą WESOŁYCH ŚWIĄT!! Niech ten rok będzie stał pod znakiem Białej Gwiazdy!Szczególne pozdrowienia dla Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław,Unii Tranów, Polonii Przemyśl ale także dla vlepkarzy i kibiców i ultrasów w całej Polsce.

17 gru 2012

Lechia edycja 2012/2013 .

Nowa edycja 2012 na 2013 Lechii już do nabycia.

11 gru 2012

Michałowice

Od jutra będzie kilka pakietów w strefie kiboli z zyskiem na UW. Kolekcjonerzy do SK !!

9 gru 2012

Herby Unii + inne nowości

Wszystkie zamówienia robimy na nowy adres@: pamiatki@elitatarnowa.pl vlepki herbowe - od czwartku 6.XII.2012 w sprzedaży , cena : 3pln/pakiet
czapka zimowa "uszatka" dostępna podczas turnieju 16 grudnia na tarnowskiej "Jaskółce", cena : 30pln/sztuka , czapka podszywana polarem , idealna do praktycznego użytkowania .
czapka zimowa" casual" dostępna podczas turnieju 16 grudnia na tarnowskiej "Jaskółce" ,cena: 30pln/sztuka
mamy do zaoferowania szalik "Jaskółki " wzorowany na jednej z najważniejszych flag Unii Tarnów "Jaskółki" . szalik jest dostępny w dwóch wersjach : dziecięcej ( absolutna nowość , po raz pierwszy w Tarnowie, o wymiarach :105 x 13 cm ) oraz w wersji standardowej , szalik zakończony jest białymi frędzlami . cena : 30pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki
mamy do zaoferowania kubek plastikowy Unii Tarnów( w kolorze białym ) z nadrukowaną(czarną) "Jaskółką " ,kubek idealnie nadaje się na prezent , do szkoły, pracy , jest nietłukącą alternatywą dla kubka porcelanowego . cena : 10pln/sztuka + ewentualne koszty wysyłki

RuczAJ

Dostępne przed środowym meczem eurologi - kto będzie chciał ten znajdzie