9 paź 2013

Stare Miasto 1 edycja

I edycja vlepek Śląsk Wrocław-Stare Miasto.

Kwadraty 8x8, podłużna 5x25(napis: Wrocław naszym miastem, Śląsk naszym życiem).

Pytania o te vlepki proszę kierować w odpowiednim dziale na forum Śląska.

Bystrzyca Kłodzka 3

Pojawiła się trzecia część vlepek z Bystrzycy Klodzkiej.
W sumie wychodzi 9 nowych wzorów vlepek fc Śląska Wrocław

8 paź 2013

Nowości z Tarnowa

Przygotowałem kilka zdjęć vlepek Unii Tarnów dla kolekcjonerów, które pojawiły się w ostatnim miesiącu.
Są to vlepki osiedlowe głownie.


3 paź 2013

Fanatyczny Majerz

Ukazały się 2 wzory vlepek.

Jedna ma wymiary 8x8 Fanatyczny Majerz, a Cała Wisła zawsze razem ma 5x5.


2 paź 2013

Luborzyca.

Dla zainteresowanych kupnem wydający vlepki mają wiadomość:

"chętni proszę pisać na e-meil : wisla.luborzyca@wp.pl
lub poprzez wiadomość na oficjalnej stronie fb Wisła Luborzyca"

Giga REKIN!

Giga vlepka z rekinem od teraz w sprzedaży.

Idąc po bilet na legię idziecie do strefy i wykupujecie vlepki.

info: skwk.pl


1 paź 2013

Wiślackie 3 Liceum

Nakład 3000, po 1000 każdego rodzaju,
wyszły we wrześniu, na razie w sprzedaży od około tygodnia.

Są dostępne tylko dla uczniów, absolwentów i nauczycieli, w najbliższym czasie będzie informacja kiedy można będzie zakupić szerszej publiczności, możliwe że przed meczem z Legią, lub przed zapisami na Bydgoszcz lub derbami z Hutnikiem, Info zostanie podane na forum przez osoby odpowiedzialne za te vlepki.