I edycja vlepek Śląsk Wrocław-Stare Miasto.
Kwadraty 8x8, podłużna 5x25(napis: Wrocław naszym miastem, Śląsk naszym życiem).
Pytania o te vlepki proszę kierować w odpowiednim dziale na forum Śląska.
9 paź 2013
Bystrzyca Kłodzka 3
Pojawiła się trzecia część vlepek z Bystrzycy Klodzkiej.
W sumie wychodzi 9 nowych wzorów vlepek fc Śląska Wrocław
W sumie wychodzi 9 nowych wzorów vlepek fc Śląska Wrocław
8 paź 2013
Nowości z Tarnowa
Przygotowałem kilka zdjęć vlepek Unii Tarnów dla kolekcjonerów, które pojawiły się w ostatnim miesiącu.
Są to vlepki osiedlowe głownie.
Są to vlepki osiedlowe głownie.
3 paź 2013
Fanatyczny Majerz
Ukazały się 2 wzory vlepek.
Jedna ma wymiary 8x8 Fanatyczny Majerz, a Cała Wisła zawsze razem ma 5x5.
Jedna ma wymiary 8x8 Fanatyczny Majerz, a Cała Wisła zawsze razem ma 5x5.
2 paź 2013
Luborzyca.
Dla zainteresowanych kupnem wydający vlepki mają wiadomość:
"chętni proszę pisać na e-meil : wisla.luborzyca@wp.pl
lub poprzez wiadomość na oficjalnej stronie fb Wisła Luborzyca"
"chętni proszę pisać na e-meil : wisla.luborzyca@wp.pl
lub poprzez wiadomość na oficjalnej stronie fb Wisła Luborzyca"
Giga REKIN!
Giga vlepka z rekinem od teraz w sprzedaży.
Idąc po bilet na legię idziecie do strefy i wykupujecie vlepki.
info: skwk.pl
Idąc po bilet na legię idziecie do strefy i wykupujecie vlepki.
info: skwk.pl
1 paź 2013
Wiślackie 3 Liceum
Nakład 3000, po 1000 każdego rodzaju,
wyszły we wrześniu, na razie w sprzedaży od około tygodnia.
Są dostępne tylko dla uczniów, absolwentów i nauczycieli, w najbliższym czasie będzie informacja kiedy można będzie zakupić szerszej publiczności, możliwe że przed meczem z Legią, lub przed zapisami na Bydgoszcz lub derbami z Hutnikiem, Info zostanie podane na forum przez osoby odpowiedzialne za te vlepki.
wyszły we wrześniu, na razie w sprzedaży od około tygodnia.
Są dostępne tylko dla uczniów, absolwentów i nauczycieli, w najbliższym czasie będzie informacja kiedy można będzie zakupić szerszej publiczności, możliwe że przed meczem z Legią, lub przed zapisami na Bydgoszcz lub derbami z Hutnikiem, Info zostanie podane na forum przez osoby odpowiedzialne za te vlepki.
Subskrybuj:
Posty (Atom)










