nadeszła pora na zaprezentowanie 2 oficjalnej serii vlepek B&B (Bolesław & Bukowno)
nakład: 2000 szt
rozmiar: 8x8cm
produkcja: www.ultra-factory.pl
24 sie 2013
22 sie 2013
Kościuszkowskie 1 edycja
Milo mi poinformować że wychodzi pierwsza edycja vlepek Kościuszkowskiego.
Jest to informacja czysto kolekcjonerska gdyż vlepki będą rozprowadzane tylko na osiedlu wśród swoich jak na razie.
Jeśli pojawi się szersza sprzedaż poinformują o tym na pewno.
4 wzory.
3 wzory 8x8
1 wzór 5x25
Jest to informacja czysto kolekcjonerska gdyż vlepki będą rozprowadzane tylko na osiedlu wśród swoich jak na razie.
Jeśli pojawi się szersza sprzedaż poinformują o tym na pewno.
4 wzory.
3 wzory 8x8
1 wzór 5x25
20 sie 2013
16 sie 2013
FC Połaniec
Ukazują się 2 wzory Wisły z Połańca.
Niestety po za rozmiarem 8x8, żadnych informacji na temat tych vlepek nie posiadam.
Niestety po za rozmiarem 8x8, żadnych informacji na temat tych vlepek nie posiadam.
7 sie 2013
Wiele nowości z TARNOWA!
Miło nam zaprezentować kilka nowości z Tarnowa od Unii.
najpierw podam może same informacje dotyczące cen i namiary do zamówień następnie zdjęcia produktów.
vlepki Zielonego : 5pln /15 vlepek ,
3pln/10 vlepek - Zachodnie przedmieście ,
koszulki t-shirt po 40pln ,
bluza z kapturem- 130pln ,
pasiak-50pln ,
vlepki te 3 extra made in Tarnów i Supporters Clothing dodajemy do zakupów , +ewentualne koszty wysyłki, pamiatki@elitatarnowa.pl ,
w ofercie jeszcze wiele innych gadżetów zapraszamy
najpierw podam może same informacje dotyczące cen i namiary do zamówień następnie zdjęcia produktów.
vlepki Zielonego : 5pln /15 vlepek ,
3pln/10 vlepek - Zachodnie przedmieście ,
koszulki t-shirt po 40pln ,
bluza z kapturem- 130pln ,
pasiak-50pln ,
vlepki te 3 extra made in Tarnów i Supporters Clothing dodajemy do zakupów , +ewentualne koszty wysyłki, pamiatki@elitatarnowa.pl ,
w ofercie jeszcze wiele innych gadżetów zapraszamy
5 sie 2013
FC Oława- smyczki
Oława wydała reedycję smyczek.
" Niby mamy okrągłe 50 sztuk, ale ponad połowa jest już zarezerwowana!
Chętni zgłaszać się, 15zł/sztuka. Efekty sprzedaży do końca sierpnia będziecie mogli podziwiać i z dumą się chwalić! ;]"
Jeśli ktoś chciał by zamowić kieruję na ich funpage na FB:
https://www.facebook.com/pages/FC-O%C5%82awa/525920347436430?hc_location=stream
" Niby mamy okrągłe 50 sztuk, ale ponad połowa jest już zarezerwowana!
Chętni zgłaszać się, 15zł/sztuka. Efekty sprzedaży do końca sierpnia będziecie mogli podziwiać i z dumą się chwalić! ;]"
Jeśli ktoś chciał by zamowić kieruję na ich funpage na FB:
https://www.facebook.com/pages/FC-O%C5%82awa/525920347436430?hc_location=stream
2 sie 2013
2 serie przed Jagą!!!
Przed meczem z jagą czeka kolekcjonerów niespodzianka .
Będą dostepne 2 edycje vlepek. Na rozklejkę okrągłe i nowość. Vlepki które po ułożeniu obok siebie tworzą napis Wisła.
Będą dostepne 2 edycje vlepek. Na rozklejkę okrągłe i nowość. Vlepki które po ułożeniu obok siebie tworzą napis Wisła.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





























