Własnie ukazała się nowa oficjalna edycja Śląska Wrocław luty'13,
oraz vlepki okazjonalne z okazji 150 rocznicy Powstania styczniowego ( 3 sztuki)
12 lut 2013
Przegląd Europy
Na rozluźnienie w czasie wyczekiwania nowych edycji Wisły przedstawiamy kilka ekip z Europy.
Jednak pragnę zwrócić szczególną uwagę na vlepki Czerwonej Gwiazdy Belgrad.
Jeden z Ultrasów wysłał te vlepki z prośbą o pokazanie ich na www.vlepkiwisla.blogspot.com
Oprócz ekipy z Belgradu są zdjęcia różnych zespołów z Niemiec, Grecji, Austrii, Danii itd.
Miłego oglądania
Czerwona Gwiazda Belgrad:
Inne zespoły z Europy:
Jednak pragnę zwrócić szczególną uwagę na vlepki Czerwonej Gwiazdy Belgrad.
Jeden z Ultrasów wysłał te vlepki z prośbą o pokazanie ich na www.vlepkiwisla.blogspot.com
Oprócz ekipy z Belgradu są zdjęcia różnych zespołów z Niemiec, Grecji, Austrii, Danii itd.
Miłego oglądania
Czerwona Gwiazda Belgrad:
Inne zespoły z Europy:
9 lut 2013
Wisła Sharks - Historia Vlepek #2
Zastanawialiście się kiedyś ile było oficjalnych vlepek z motywem „Sharks”??
Ja tak i postanowiłem zrobić male przypomnienie oczywiście tylko z oficjalnych edycji oraz okazjonalnych rozdawanych na meczach przez nasze SKWK.
Motyw „Sharks” chyba nie trzeba nikomu przypominać skąd się wziął -nasza grupa reprezentatywna. Ale nie o tym dziś piszę tylko o vlepkach.
Motyw rekina w naszych vlepkach pojawia się od 3 oficjalnej edycji która ukazała się w 2003 roku.
Była to vlepka rekina płynącego za bialo-czerwonymi płotkami.
Przypomnę że vlepka ta zostala wybrana przez przez To My Kibice najlepszą vlepką 2003 roku, wtedy właśnie nasze vlepki przekroczyły nakład jednego miliona.
Następnie przez kolejne 41 edycji czyli około 7 lat ukazała się niezła kolekcja vlepek z motywem Sharks.
To te vlepki:
Przełomem dość sporym jest rok 2012 kiedy to zapoczątkowano serię „Na rozkleję”
Wtedy to regularnie zostały wydawane vlepki Wisła Sharks oraz wydano szereg gadżetów z tym logiem.
Podsumowując w 11 seriach „Na rozklejkę” czyli od 20 maja 2012 do 12.stycznia 2013 motyw z rekinem ukazał się 17 razy. Oczywiście w kilku edycjach vlepki się powtarzały.
Jako mała ciekawostka : pierwszą podłużną repliką flagi wyjazdowej była vlepka rozprowadzana na meczu Wisła vs Polonia w. 31.08.2012 roku którą otrzymywano za 5 zł do puszki. Wisła wtedy przegrała 1:3 a na trybunach skromnie zasiadło 17,176 tyś. Wiślaków.
Vlepka miała wymiary 15 x 7cm.
Zostało wydane wiele gadżetów z tym motywem, o to kilka z nich:
Jeśli posiadacie więcej zdjęć gadżetów Wisła Sharks wysyłajcie na : vlepkiwisla@o2.pl
Źródła:
www.vlepkiwisla.blogspot.com
www.skwk.pl
www.szalewisly.manifo.com
7 lut 2013
Strzelin
Prezentujemy Wam najnowsze vlepki Fan Clubu ze Strzelina.
Produkcja jest prywatna, bez pośrednictwa jakiejkolwiek firmy.
Nakład to około 100 sztuk z rodzaju.
Rozmiary vlep to 20x4 , 20x5,5 , 25x6,5 .
Vlepki nie dostępne nigdzie, prawdziwe perełki dla Kolekcjonerów.
Produkcja jest prywatna, bez pośrednictwa jakiejkolwiek firmy.
Nakład to około 100 sztuk z rodzaju.
Rozmiary vlep to 20x4 , 20x5,5 , 25x6,5 .
Vlepki nie dostępne nigdzie, prawdziwe perełki dla Kolekcjonerów.
3 lut 2013
Fc Strzelin
Tak wygląda 1 vlepka o kształcie kółka w wykonaniu FC Strzelin !
Średnica tej vlepki to 9cm.
Nakład vlepki to 2000 sztuk a produkcją zajęła się firma Ultra Factory.
Jest możliwość kupna vlepek pod numerem gg - 34211191.
Cena wynosi 5 zł za 20 vlep.
Vlepki wyszły w listopadzie 2012, zostało jeszcze trochę tych vlepek. Polecam !
Średnica tej vlepki to 9cm.
Nakład vlepki to 2000 sztuk a produkcją zajęła się firma Ultra Factory.
Jest możliwość kupna vlepek pod numerem gg - 34211191.
Cena wynosi 5 zł za 20 vlep.
Vlepki wyszły w listopadzie 2012, zostało jeszcze trochę tych vlepek. Polecam !
2 lut 2013
Armia Wisły - Historia vlepek
„Armia Wisły” hasło które przyjęło się w 2011 roku i na stale zagościło na koszulkach , flagach, szalikach, chustach, oprawach, ścianach no i oczywiście na vlepkach.
Pragnę przypomnieć o wszystkich wydanych vlepkach ARMIA WISŁY przez ostatnie 2 lata.
Mało kto pamięta kiedy wyszła pierwsza vlepka AW.
Było to dokładnie 25.09.2011 roku w niedzielę .
Rozprowadzana była na meczu Wisła vs Ruch który wygraliśmy 3:1. Za wrzucenie do puszki można było dostać vlepke o wymiarze 7,5 x7,5 cm. Mało kto wtedy myślał że to logo będzie rozpoznawalne w całej Polsce i powstanie duża ilość Gadżetów z pod znaku AW.
Kolejna vlepka z tym samym logo wyszła dopiero 8 miesięcy później. Wtedy to ukazała się pierwsza edycja z serii „ Zaklejamy Miasto” ( na rozkleję). Dokładnie 20 maja 2012. edycja składała się z 5 vlepek w tym AW.
Miała rozmiar 10x10 z białą oblamówką. Vlepka ta ukazała się także w 2, 4, 5 .
Rewolucja z tym hasłem miała miejsce 28.08.2012 kiedy to wyszła pierwsza vlepka Armia Wisły z kibicem z kapturze. Kiedy to Wisła przejęła grafiki opraw ksc i zanim sąsiadka zaprezentowała oprawę na meczu, była już koszulka wyprodukowana oraz Graff na mieście z tym samym wizerunkiem i hasłem „Nasze miasto, nasze zasady. Wypada z gry ten co nie daje rady-Armia Wisły”(akcja mistrzostwo )
Vlepka wyszła jako dodatek do serii 5 można ją numerować jako 5,1,sprzedawana 40szt/5zł. Rozeszła się w jeden dzień. W kolejnych edycjach były vlepki podłużne z całym Grafem, repliki flagi..
W sumie wyszło 7 rozmiarów i wzorów tych vlepek - powtarzanych w kilku edycjach.
1. Armia Wisły 7,5 x 7,5 cm (25.09.2011)
2. Armia Wisły 10x10 cm (20.05.2012)
3. Armia Wisły –Nasze miasto, nasze zasady… 10x10 cm
4. Armia Wisły –Nasze miasto , nasze zasady … 6,5 x 15 cm A W z hasłem na górze i dole
5. Armia Wisły- Nasze miasto , nasze zasady …6 x 15 cm Armia Wisły Graff bez haseł
6. Armia Wisły- Replika flagi 4,6 x 30 cm
7. Armia Wisły z haslem 10x20 cm (vlepka została wybrana na SKWK.pl jako jedna z najlepszych vlepek 2012 r.)
Po całej akcji Wisły, ksc tłumaczyła się że hasło "Nasze miasto, nasze zasady...." pojawiło się u nich na vlepkach-prawda jednak jest trochę inna gdyż u nas to hasło pojawiło się jeszcze wcześniej bo w 2009 roku na vlepkach Wisły z Trzebini na co mam dowód:
Zdjęcia ze stron:
www.strefakiboli.pl
www.skwk.pl
www.vlepkiwisla.blogspot.com
www.szalewisly.manifo.com
www.wislakrakow.com
Inne gadżety AW:
Flagi:
debiut na Derbach, 30.04.12 r
debiut na meczu z Polonią, 31.08.12 r
Ultras Real Madryt
Wyczekując na nowości vlepkowe Wisły, jako ciekawostkę przedstawiamy wam vlepki Ultras Real Madryt.
Vlepki te zostały przysłane do nas z Madrytu z prośbą o napisanie kilka słów o nich.
Vlepki w Madrycie są rozprowadzane w sklepie klubowym oraz czasami rozdawane na meczu za darmo.
Real posiada najprawdopodobniej najmniejszy rozmiar vlepek z logiem ich Ultrasów, vlepka mierzy 1,2cm x 1,8 cm.!
Od nie dawna grupa Ultras zaczęła prezentować na vlepkach akcenty Anty Atletico i Anty Barca, co wcześniej się nie zdażało.
Subskrybuj:
Posty (Atom)














































