4 lip 2011

Bracia z Tarnowa wydają nową serię!



Bracia z Tarnowa wydają nową serię vlepek okrągłych.

Wielkość:średnica 8 cm.

cena:2 pln/10sztuk

ilość mocno ograniczona!

dostępne pod numerem gg:2801804

1 cze 2011

Wisła CHICAGO



Chłopaki z odległego Chicago wydali właśnie vlepkę replike flagi.
Vlepki w ilości 500 szt 4x15.
Jest to pierwszy vlepkowy projekt Wiślaków z Chi-town.

28 maj 2011

ŚLĄSK Wrocław Graffiti


Wychodzi nowa vlepka poświęcona działalności Grafficiarzy w Wrocławiu.

Vlepkę można będzie kupić tylko na meczu z Arką.

Cena to 25szt. =10zł. Cały zysk będzie przeznaczony na graffitti na Śródmieściu. Vlepki będą dostępne tylko i wyłącznie na tym meczu.

21 maj 2011

FC Oława -WKS


Bracia z Oławy ze Śląska Wrocław zbierają na wykonanie Graffiti.

Każdy kto chce pomóc i nabyć do kolekcji taka vlepkę proszę pisać pod numer gg widniejący na projekcie.

18 maj 2011

NH!!


Wisła Nowa Huta a dokładniej osiedle Kolorowe wydaje właśnie serię 3 wzorów vlepek.

Dawno nic ze znakiem NH nie wychodziło więc tym bardziej zachęcam do kupowanie świetnie zrobionych vlepek.

15 sztuk vlepek po 5 z kazdego wzoru za 5zł

Nakład 1500 szt. po 500 z każdego wzoru.

Rozmiar: 8x8

Zakup po dogadaniu się na gg:gg 5500586

13 maj 2011

Górale wydają vlepki!


Wiślacy z PD polski wydali serie 5 vlepek.
Cena pakietu to 3 zł.
Więcej info pod numerem gg:26059390
Zachęcam gdyż pieniądze są przeznaczone na cele kibicowskiej w tamtej okolicy.

7 maj 2011

FC Żmigród wydaje nowe vlepki.


Kibice Śląska Wrocław, a dokładniej fc Żmigród wydał właśnie nową edycję vlepek.

Zestaw składa się z 5 vlepek, 8x8 i 8x17.

35 vlepek kosztuje 5 zł.